Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Hudba Kultura

Neckář s Vágnerem zpívali Půlnoční .

JV VN1Píseň Václava Neckáře Půlnoční, která se stala před pár lety hitem, zazněla v netradičním pojetí. V rámci dvou zcela vyprodaných Neckářových vánočních koncertů si ji za doprovodu skupiny Bacily zazpíval s o dvě generace mladším kolegou. Přímo na přání s ním zpíval zpěvák a muzikálový herec Josef Vágner.

Josefa Vágnera si Václav Neckář vybral přímo jako hosta pro interpretaci hitu Půlnoční. A podařilo se. Josef Vágner hraje mimo jiné i v muzikálové komedii Mýdlový princ, která je poskládána z Neckářových hitů.

“Bylo to nečekané, o to více si toho vážím. A jsem moc rád, že mne Václav Neckář oslovil. Byla to pro mne velký výzva a samozřejmě obrovská čest,”
řekl Josef Vágner, který duety doposud zpíval hlavně se svými kolegyněmi, či maximálně s otcem, hitmakerem Karlem Vágnerem.

JVVN2Oba to v černé košili a černých kalhotách za doprovodu skupiny Bacily rozbalili na jevišti Divadla Broadwayi, a hned po dva večery. Neckář má totiž tolik fanoušků, že by to na jeden koncert nestačilo, a tak se rozhodl, že udělá vystoupení dvě. Potěšil tím davy fanynek a fanoušků, které jsou ve všech věkových kategoriích!

“A diváci byli skvělí. Opravdu to bylo něco, co jsem si moc užil a jsem vděčný za to, že jsem si s panem Neckářem mohl zazpívat právě tuhle písničku,” svěřil se Josef Vágner, který hraje v několika muzikálech, koncertuje a na příští rok chystá i řadu novinek.

Vánoce, které se nezadržitelně blíží, stráví se svou rodinou a přítelkyní. “Silvestr budu mít takový pracovní, protože zpívám hned na dvou akcích. Ale těším se na rok 2017, protože bude určitě hodně zajímavý…,” dodal trochu tajemně Vágner.

JVVN3 JVVN5

Podobné příspěvky

Natali Ruden představila novou kolekci Ocean

Aleš Fritscher

V roce 2017 se můžeme těšit na mnoho hvězd světové populární hudby

Jaroslav Hauer

Novozélandští Fat Freddy’s Drop do Prahy přiváží nové album Wairunga

Aleš Fritscher