Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Pozvánky na akce

Butky Park žije i přes léto akcemi pro děti

park

Prázdniny jsou v plném proudu a blíží se svému závěru. Pokud hledáte inspiraci nejen „kam s dětmi“, ale také pro dospělé, máme pro vás tipy na srpnový program v Butky Parku. Na své si přijde (skoro) každý!

Butky Park přináší lekce sebeobrany Krav Maga i cvičení zdarma

Butky Park, který vyrostl mezi Galerií Butovice a přilehlým Prokopským údolím, za první dva měsíce svého provozu přilákal více než 40 tisíc návštěvníků. Investorem Butky Parku je realitní fond INVESTIKA, který vlastní Galerii Butovice. I díky Butky Parku se v červnu zvýšila návštěvnost Galerie Butovice meziročně o téměř 10 % a o víkendech dokonce o 15 %.

Zdaleka neplatí, že Butky Park je jen pro děti. Ty si samozřejmě mohou pohrát na unikátním dětském hřišti s ptačí tématikou od dánských designerů, dospělé zase láká grilovací zóna s možností zapůjčení grilovacích setů se stánkem známého lokálního řezníka, řada kiosků s občerstvením i drinky. V srpnu se ke stabilnímu volnočasovému menu přidávají ještě speciální akce.

Pondělky patří lekcím bojového umění Krav Maga pro děti, které klade důraz na sebeobranu.

park buÚterky jsou velkým lákadlem pro děti, ať už půjde i setkání se skřítky či putování za dinosaury. V pátek 25. srpna navíc proběhne tematický program na dopravním hřišti, pro děti budou připravená elektrická autíčka a čtyřkolky.

Středeční program je věnován tělu i duši. Pravidelný Den s Multisportkou nabídne cvičení zaměřené na problémové partie, lekce jógy, ale také workshop na téma spánek či kurz první pomoci.

Každý pátek od 19.20 probíhají ve spolupráci s Form Factory lekce Body Balance, které je inspirované jógou, tai-chi a pilates.

Všechny akce jsou přístupné zdarma, stačí mít v telefonu staženou aplikaci Moje Galerie Butovice a při vstupu se jí prokázat.

Aktuální program je dostupný vždy na www.butky-park.cz. Butky Park je přístupný zdarma každý den od 9 do 21 hodin a jeho návštěvníci mohou zároveň využít veškerou vybavenost přilehlé Galerie Butovice včetně pohodlného parkování.

PROGRAM BUTKY PARKU PRO DĚTI

Skřítkové z kouzelného lesa – úterý 22. srpna, 15.30-16.30

Děti se dozví zajímavosti o přírodě, zvířátkách, chování v lese a zasoutěží si o drobné odměny za šikovnost.

Dinosauří party – úterý 29. srpna. 15:30-16:30

Modelování dinosaurů, soutěžení, tancování a odměny.

SRPNOVÉ DNY S MULTISPORTKOU

Problémové partie – středa 23. srpna

Dynamické zahřátí a následné účinné posilování, které je zaměřené především na tvarování a zpevnění problémových partií.

Workshop Bezodkladné první pomoci – středa 30. srpna

Na prakticky zaměřeném workshopu se naučíte poskytování první pomoc při náhlých onemocněních a zraněních.

INVESTIKA je česká investiční společnost s licencí České národní banky na obhospodařování a administraci investičních fondů a poskytování investičních služeb. Společnost byla založena v roce 2015 a k 30. 6. 2023 obhospodařovala 20,8 miliardy korun. Počet investorů, kteří ve fondech INVESTIKA zhodnocují své finanční prostředky, dosáhl ke stejnému datu 73 tisíc.

Vlajkovou lodí společnosti INVESTIKA je stejnojmenný realitní fond, který s 15,6 miliardami korun pod správou největším z nebankovních nemovitostních fondů určených i pro drobné investory v ČR a SR. Fond cílí na stabilní výnos 4–6 % ročně. Toho dosahuje i díky silné diverzifikaci svého portfolia aktuálně 48 nemovitostí, a to z hlediska typu budov, odvětví, ve kterých působí jejich nájemci, a zemí, v nichž se reality nacházejí. INVESTIKA dnes vlastní nemovitosti nejen v České republice, ale také v Polsku, Chorvatsku a Španělsku.

Galerie Butovice, kterou vlastní realitní fond INVESTIKA, je moderním a pulzujícím nákupním centrem pro obyvatele Prahy 5 a 13, které přináší jak možnosti pro každodenní nakupování, tak i pro trávení volného času, zábavu i sportovní vyžití. Galerie nabízí služby a produkty ve více než devadesáti obchodech rozmístěných do dvou nadzemních pater a také podzemních garáží. Celková plocha Galerie Butovice je 51 500 m².

Tomáš Leixner

Podobné příspěvky

Letňák- léto pro Pražany na Střeleckém ostrově 2017 začne tento víkend

Šebík

Muzeum Salvadora Dalího v Praze – Enigma

Afri

Buďte hvězdami parketu! Se SH’bam je to možné

Afri