Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Pozvánky na akce

CENTRUM ČERNÝ MOST PŘIPRAVUJE NA LÉTO BOHATÝ PROGRAM

Stejně jako každý rok chce i letos Centrum Černý Most ozvláštnit letní dny různými aktivitami, za kterými by jinak návštěvníci museli zdlouhavě cestovat. Proto si připravilo pestrou paletu programů pro všechny příležitosti i věkové kategorie. Horké dny tak mohou návštěvníci využít pro lekce jógy, letní kina či jednoduchý piknik. Na své si přijdou i sportovní fanoušci, kteří si užijí i historicky první Mistrovství ČR v pumptracku.

NÁVŠTĚVNÍCI SI MOHOU UŽÍT ZDARMA LETNÍ KINO NEBO SI ZACVIČIT JÓGU

Centrum Černý Most se v letošních přípravách zaměřilo na co nejrozmanitější programy, aby uspokojilo náročné i pohodlné zákazníky všech věkových kategorií.

Lekce jógy

Od středy 7. června mezi 18.30 a 19.30 se dospělým naskýtá možnost účastnit se pravidelných lekcí jógy vedených zkušenými lektory z nadačního fondu YogaHelp. Všechny lekce probíhají zdarma a bez nutnosti předchozí registrace, stačí pouze dorazit k západnímu vstupu Centra a mohou začít cvičit. Informace k lekcím jógy najdete na webových stránkách Centra Černý Most.

Letní kino

Kino pod širým nebem k létu patří, a tak se i letos mohou všichni filmoví nadšenci všech věkových kategorií těšit na letní kino na střešním parkovišti Centra Černý Most. Celkem deset filmových večerů připravovaných ve spolupráci s kanály Prima MAX a Paramount udělá pohodovou tečku za dnem stráveným nakupováním. Filmy se promítají každý čtvrtek od 21.00, první film je na programu 29. června. Vstup do kina je zdarma.

Lekce in-line bruslení pro děti

Ani na mladší návštěvníky Centrum Černý Most nezapomnělo a nabízí jim každé úterý od 6. června mezi 17.30 a 18.30 lekce in-line bruslení. Účastnit se mohou jak začátečníci, tak i pokročilí bruslaři, kteří získají nové zkušenosti pod vedením profesionálních trenérů. Kurzy jsou primárně určeny pro děti členů věrnostního programu Centra Černý Most. Lekce jsou zdarma, stačí pouze vytvořit rezervaci a prokázat se maximálně týden starou účtenkou v hodnotě alespoň 500 korun. Více informací o in-line bruslení a rezervace najdete na webových stránkách Centra Černý Most.

Piknikové koše a deky

Pokud zákazníkům nevyhovují přesně stanovené časy akcí, nevadí! Pro zpříjemnění dne si mohou návštěvníci vypůjčit koše a deky, nakoupit zásoby jídla a pití a vyrazit na piknik. Travnatá plocha před západním vstupem Centra je ideální místo, kde si vychutnat jídlo ze zdejších obchodů či kaváren. Půjčení piknikových košů a dek je zdarma.

Trampolíny

Zatímco si rodiče budou užívat pohodový piknik, jejich děti se mohou vyřádit na nedalekých trampolínách. Možnost zaskákat si mají už nyní až do začátku října. Oproti výše zmíněným aktivitám, které jsou zdarma, jsou trampolíny zpoplatněné.

Sportovní akce na Černém Mostě

Letos v červnu se Centrum Černý Most stane dějištěm úplně prvního Mistrovství ČR v pumptracku. O víkendu od 17. do 18. června budou trasu zdolávat kola i koloběžky, a i návštěvníkům, kteří o pumptracku slyší poprvé, se tak naskytne podívaná plná adrenalinu. Celý víkend uzavře koncert Paulieho Garanda a Kennyho Rougha. Více informací o disciplíně pumptracku a programu se dozvíte na mistrovstvicrvpumptracku.cz.

Adrenalinovou zábavu vystřídá na koci června již tradiční Festival jógy. V sobotu 24. červa proběhne u západního vstupu na travnaté ploše již 5. ročník Festivalu jógy. Zájemci si tak mohou zacvičit pod vedením známých lektorů Tobiase Lorenze, Petry Pikkelové či influencerky Báry Sedlákové. Celý festival bude moderovat oblíbená herečka Petra Špindlerová. Návštěvníci si s lektory zacvičí vinjásu, jin jang jógu či jivamukti. Program budou doprovázet i ochutnávky produktů, ukázky strečinku či tombola o hodnotné ceny. Veškeré informace k události najdete na webu festivaljogy.cz.

Zdeňka Bursíková                                           

Barbora Sádlová

  

Podobné příspěvky

Kouzelnická show Ondřeje Pšeničky se vrací do Prahy

Aleš Fritscher

Moskevský dům módy Slavy Zajceva v Praze předvede jeho kolekce

Ilja Hynek

Květen ve znamení polské literatury: beseda se známým autorem detektivek, autorská čtení, autogramiády i přehlídka knižních novinek

Šebík