Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Pozvánky na akce

Den nezávislosti oslavte kombinací českého piva a amerických Hot Dogů

Pilsner Urquell: The Original Beer Experience, nově otevřená expozice piva Pilsner Urquell v Praze, po prvních úspěšných měsících oznamuje změnu a prodloužení otevírací doby. Od pondělí 3. 7. 2023 do konce léta bude mít expozice pro návštěvníky otevřeno od 11:00 do 20:30 každý den.

V Pilsner Urquell Experience také pokračují s mezinárodními aktivacemi – již od tohoto pátku oslavují Den nezávislosti, jak jinak než kombinací tradičního českého piva a amerických Hot Dogů.

Každý návštěvník interaktivní prohlídky historií a současností prvního zlatého ležáku světa si tak může od pátku 30. června do úterý 4. července po prohlídce v pivnici poskládat Hot Dog dle vlastního výběru.

V Pilsner Urquell Experience také pokračují kurzy čepování, kde se všichni pivní nadšenci mohou naučit čepovat dokonalou hladinku, šnyt i mlíko. Kurz trvá 60 minut a je k dispozici denně.

Více informací o Pilsner Urquel: The Original Beer Experience je dispozici na webových stránkách a také na Facebooku nebo Instagramu.

O Pilsner Urquell: The Original Beer Experience

pilsnerPilsner Urquell: The Original Beer Experience je multimediální atrakce cílící na všechny smysly, jež představuje příběh Pilsner Urquell, nejoblíbenějšího a nejslavnějšího českého piva. Pilsner Urquell Experience se nachází v dolní části Václavského náměstí, v památkově chráněné budově bývalé Pražské úvěrní banky postavené v roce 1902. Návštěvníkům nabízí unikátní zážitek, který v České republice doposud chyběl, a nabízí spoustu aktivit a zábavy. Součástí je poutavá vzdělávací expozice o historii plzeňského piva, 360° herní zóna, pivnice či školy čepování, kde se hosté mohou naučit umění čepování od profesionálů, prémiový bar a Výčep U Zvonu. Vstupné na The Original Tour činí 490 Kča zahrnuje rovněž jednu ochutnávku piva a dvě 0,3l piva v pivnici. Vstupné na školu čepování pak začíná na 659 Kč . The Original Experience Company je oficiálním držitelem licence k užívání značky Pilsner Urquell. Zážitek navrhla a realizovala kalifornská společnost BRC Imagination Arts, jež se specializuje na příběhy světových značek. Podílela se např. na přípravě domovů značek Johnnie Walker, Jameson, Guinness nebo Coca-Cola.

Eva Krátká

 

Podobné příspěvky

Jiří Píša zve do Malostranské besedy

Šebík

Zúčastněte se i vy celosvětového kongresu pro zdraví

Afri

Marie Retková,Marie Tomsová,Hana Heřmánková-Slovenští muži vrací úder

Šebík