Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Pozvánky na akce

Do Butky Parku přijedou Maxim Turbulenc a Michal Nesvadba

Maxi TURBULENC

Že je návrat do školy po prázdninách nuda? Jak kde! V neděli 10. září odpoledne se mohou školáci a školačky jakéhokoliv věku rozloučit s létem na akci se symbolickým názvem Back to School v rámci Galerie Butovice a tamního Butky Parku. Hlavní hvězdy programu? Kapela Maxim Turbulenc a bavič Michal Nesvadba. A společně s nimi další atrakce, na které je vstup samozřejmě zdarma.

Když se v květnu otvíral Butky Park, roztančili jej populární Čiperkové. U Maxim Turbulenc na taneční kreace dojde stoprocentně také a dost možná děti rozjedou i lidský vláček při „Mašince“. A kdyby měly tance málo, budou jim k dispozici animátoři, kteří si s dětmi zatančí i v rámci dalšího programu, naučí je krátkou sestavu nebo nechají prostor neřízenému tanci s diskotékovou hudbou.

Oblíbený dětský komik Michal Nesvadba rozveselí i děti, které si stále ještě stýskají po prázdninách. Michala a jeho zlepšováky a vynálezy vymodelované ze samolepicí pásky zná skoro každý. Publikum se bude moci jako vždy aktivně zapojit a budou-li děti chtít, odnesou si lepenkové vynálezy i domů.

Vystoupením na pódiu ale program vyčerpaný není. Celé odpoledne budou probíhat soutěže o pěkné ceny – ať už je to pojídání hranolek na čas, přenášení vody, střelba na terč nebo hobby horsing, což je ježdění na „falešných“ koních; místo na opravdovém koni se jezdí na dřevěné tyči s plyšovou nebo dřevěnou hlavou koně.

Svůj stánek bude mít v Galerii Butovice také Policie ČR s programem zaměřeným na prevenci. V závislosti na věku publika přiblíží témata, jako jsou šikana, dopravní výchova, drogová problematika, trestní odpovědnost, kyberšikana nebo bezpečný pohyb v silničním provozu.

Aktuální program Butky Parku je dostupný vždy na www.butkypark.cz. Areál je přístupný zdarma každý den od 9 do 21 hodin a jeho návštěvníci mohou zároveň využít veškerou vybavenost přilehlé Galerie Butovice včetně pohodlného parkování. Investorem Butky Parku je realitní fond INVESTIKA, který vlastní Galerii Butovice.

Program Back to school v Butky Parku, 10. září

14.15 Soutěže pro děti na pódiu

14.45 Děti tančí – animátoři a diskotéka

15.00 Soutěže pro děti na pódiu

15.30 Michal Nesvadba

16.30 Soutěže pro děti na pódiu

16.40 Děti tančí – animátoři a diskotéka

16.50 Maxim Turbulenc

17.50 Vyhlášení soutěží

Galerie Butovice, kterou vlastní realitní fond INVESTIKA, je moderním a pulzujícím nákupním centrem pro obyvatele Prahy 5 a 13, které přináší jak možnosti pro každodenní nakupování, tak i pro trávení volného času, zábavu i sportovní vyžití. Galerie nabízí služby a produkty ve více než devadesáti obchodech rozmístěných do dvou nadzemních pater a také podzemních garáží. Celková plocha Galerie Butovice je 51 500 m².  INVESTIKA posiluje postavení Galerie Butovice coby komunitního centra v dané rezidenční a kancelářské lokalitě. Filosofií společnosti INVESTIKA je vedle zhodnocování jí svěřených prostředků také společenský a ekologický přesah projektů, do nichž investuje. Tak INVESTIKA zlepšuje kvalitu prostředí, zvyšuje návštěvnost a tím zajišťuje dodatečný výnos pro své investory.

Tomáš Leixner

Podobné příspěvky

Zostra do sezóny s RockOpera Praha

Šebík

Premiéra Malého prince se Střihavkou v titulní roli v RockOpeře Praha bude v červnu

Šebík

Výstava malířů Zuzany Red a Lukose Heye v GALERII & KAVÁRNĚ Art-n-Coffee

Afri