Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Pozvánky na akce

Exkluzivní výstava lodí a vodních sportů FOR BOAT

Již posedmé se v prostorách výstaviště PVA EXPO PRAHA uskuteční výstava lodí a vodních sportů FOR BOAT. V souběhu s výstavou obytných automobilů a karavanů FOR CARAVAN se v termínu 15. až 17. března představí nejnovější trendy i technologické novinky odvětví lodí, vodních sportů, karavaningu či cestování. Jeden z návštěvníků události navíc může přímo na výstavišti vyhrát luxusní loď v hodnotě půl milionu korun.

Výstava FOR BOAT přinese novinky i šanci vyhrát loď za půl milionu

Sedmý ročník výstavy lodí a vodních sportů FOR BOAT, který proběhne ve dnech 15. až 17. března v PVA EXPO PRAHA, přinese exkluzivní soutěž pro ty, kteří touží po vlastní lodi. Návštěvníci výstavy budou mít možnost vyhrát loď Corsiva 475 New Age v hodnotě půl milionu korun od firmy Wavy Boats. Společnost se zabývá prodejem motorových člunů, rybářských polyethylenových a laminátových lodí, závěsných motorů, lodních vleků a široké palety příslušenství. Na stánku tohoto vystavovatele proběhne v sobotu 16. března v 17 hodin losování výherce.

Téměř pětimetrová loď Corsiva 475 New Age nabízí stejně bohatou výbavu a komfort jako její větší sourozenci. Na zádi je pohodlná sedačka s vysokým opěradlem, před kterou se nachází konzole řízení, ve které jsou zabudované držáky nápojů a jiných drobností. Na přídi je sedačka ve tvaru „U“, uprostřed které je možné vysunout praktický stolek. Podrobnosti o soutěži a podmínky účasti najdete na www.forboat.cz.

Expozice nejvýznamnějších značek

Halu 1 letňanského výstaviště zaplní novinky i bestsellery renomovaných tuzemských i zahraničních firem. Těšit se mohou návštěvníci na expozice AVAR-YACHT, AVENTURA point, BEMEX BOOT, výrobce lodních motorů BG Technik cs, Česká lodní doprava-charter, f.a.s yachting, Freedom Yachting, Jacht servis, MARINA DOCK, MARINE, Mega-Sports Vertriebs GmbH, Pavel Klimeš – Boatservice nebo Wavy Boats.

Své produkty v Letňanech představí také ARIGA, BEMEX BOOT, Branislav Šťastný – BRAST, Cerbera, Massilia trade, NEBOSCAR, O.A.K., PANTAENIUS GmbH Branch in Poland, Ředitelství vodních cest ČR nebo Your wave a další.

V rámci veletrhu FOR CARAVAN se představí významní dodavatelé karavanů, obytných vozů a vestaveb a vyplní každý metr čtvereční výstaviště, aby nabídli nejširší výběr variant svobodného cestování na jednom místě. Nebudou chybět vestavby, kempinkové a outdoorové spotřebiče jako lampy, topidla, vařiče, grily, sety nádobí a podobně. Také letos se uskuteční bazar karavanů a lodí.

Kompletní portfolio pro cestování a dovolenou doplní souběžný mezinárodní veletrh cestovního ruchu a regionální turistiky HOLIDAY WORLD & REGION WORLD. Pro inspiraci či rady od světových cestovatelů si mohou návštěvníci zajít na festival KOLEM SVĚTA, který se koná 16. a 17. března.

Lucie Bártová

http://www.forcaravan.cz

http://www.forboat.cz

Podobné příspěvky

Daniel Craig opět září v kinech ve filmu Spectre

Redakce

Jižní Čechy čeká prodloužený víkend plný svatováclavských slavností!

Redakce

Program MODRÁ VOPICE na prosinec 2017

Šebík