Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Pozvánky na akce

Ezoterický festival Astrovíkend ovládne o víkendu výstaviště, láká i na šamany

Ezoterický festival Astrovíkend startuje na pražském výstavišti v Holešovicích v pavilonu D už tento víkend. Nabízí velké množství hostů a zajímavých přenášek týkajících se věcí mezi nebem a zemí. Nebudou chybět kartáři, terapeuti, vědmy, ale i šamani. Vyzkoušet si můžete i spontánní bubnování u Křižíkovy fontány. Celým festivalem provedou moderátoři Libor Baselides a Slávek Boura (jen v neděli). Více najdete na www.astrovikend.cz.

Chybět nebudou ani zahraniční hosté, například mongolská šamanka Zadaa Bajar Jargal. “Už jako dítě jsem na sobě pozorovala, že jsem jiná než ostatní děti. Stávalo se mi, že jsem dopředu věděla, co se stane. Lidé si mysleli, že mám moc bujnou fantazii. Také se mi stávalo, když měl někdo rozbité koleno nebo bolavou ruku, tak jsem mu to místo hladila a za chvíli necítil žádnou bolest. A tak šel čas a mně přicházely během života různé signály zezhora, ale já je nevnímala nebo ignorovala,” vypráví šamanka.

“Až v roce 2009 na mě začaly útočit mnohem silněji a po další dva roky jsem nevěděla, co se se mnou děje, zda nemám nemocnou psychiku. Vídávala jsem zvláštní věci, co moji známí neviděli. V roce 2012 přišla z nebe velká rána, jako by do mě udeřil blesk, který mě skolil k zemi. Mnoho dní jsem ležela bez energie, nechtěla jsem jíst ani pít, prostě nic. Postupně jsem se začala dávat dohromady a poznávat, že se mi silně otevřely mé schopnosti. V této době se mi také úplně otevřelo třetí oko. A tak jsem začala pokračovat v šamanství po mém dědečkovi a dalších třech generacích v našem rodě,” dokončuje svůj příběh. A s čím může pomoct? “Věnuji se odblokováním čaker, rituálům, čištění domácností od negativních energií, věštění podle tepu, energetickým a léčebným masážím, jak bodovým i tlakovým. Pracuji také s duchy. Přivolám k vám vašeho ducha, pokud od vás odešel, a nemáte tedy žádnou energii. A naopak vás zbavím cizích duchů, kteří se vás drží a berou vám energii,” říká.

Podobné příspěvky

Stezka korunami stromů Krkonoše oslaví třetí narozeniny

Afri

Pojďte si užít propojení hudby s jógou a relaxací na akci dne 31.5.2020

Afri

Festival Hrady CZ oznamuje kompletní program s Richardem Müllerem, Tomášem Klusem, Mig 21, Arakainem a Lucií Bílou a dalšími interprety

Šebík