Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Pozvánky na akce

Festival EVOLUTION začíná již dnes 21.4. 2023

Vynikající festival EVOLUTION začíná již dnes. Dokáže inspirovat, vzdělávat, potěšit a rozšířit životní obzory. Představí se více než 400 tuzemských i zahraničních vystavovatelů z pěti obvyklých okruhů – BIO STYL, ZDRAVÍ, ECO WORLD, ALTERNATIVA a OSOBNÍ ROZVOJ. Najdete tu nejnovější produkty zdravé výživy, bio potravin, přírodní kosmetiky i praktické ekologické výrobky do domácnosti. A stranou nezůstanou ani novinky z oblasti výchovy a osobního rozvoje nebo témata, která vám umožní nahlédnout do sfér mimo každodenní realitu.

evolutionPřijďte si užít víkend plný dobrého a zdravého jídla, přírodní kosmetiky, ekologických produktů a inspirace z oblasti osobního rozvoje. 

Pozadu nezůstane ani programová nabídka – během tří dnů na  pódiích vystoupí téměř 200 účinkujících. Kromě přednášek, seminářů a uměleckých vystoupení připravujeme také konzultace a poradenství, kuchařská dema, ukázkové lekce, praktické workshopy nebo programy pro děti.

21. – 23. 4. 2023 – Výstaviště Praha Holešovice – Křižíkovy pavilony

Bohatý festivalový program

Odborníci z řad lékařů a výživových poradců se zaměří na zdravou stravu a zdravý životní styl a doporučí nám mimo jiné, jak se vyhnout rizikům současného způsobu stravování. Lektoři vám poradí, jak rozvíjet vztah, aby se z něj ani po letech nevytrácela láska, blízkost, vášeň a intimita. Nevynechejte ani sekci věnovanou osobnímu rozvoji, kde se dozvíte, jak na sobě pracovat, zlepšit své výkony a naučíte se odhalit svůj talent.

https://m.festivalevolution.cz/

Podobné příspěvky

Festival Open House Praha 2023 začíná již 15. května

Redakce

Zoo Praha zůstala v neděli 29. října zavřená

Jaroslav Hauer

Veletrhy FOR PASIV, FOR WOOD a FOR THERM představí nové technologie

Redakce