Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Pozvánky na akce

Hrady CZ 2023 mají historicky nejsilnější program – Kabát, Kryštof či Mirai a dvě velká pódia

hradycz.cz Bezděz

Nyní stále výhodné vstupenky v předprodeji za nejlevnější ceny

Festival Hrady CZ oznamuje u příležitosti připravovaného 18. ročníku osm letních termínů v Čechách a na Moravě a tři první jména kapel – Kabát, Kryštof či Mirai. Tito interpreti, nedávno ocenění na prvních třech příčkách v hudební anketě popularity Český slavík, zahrají na všech festivalových víkendových zastávkách. Po třech letech, kdy festival měl kvůli pandemii různá omezení, se fanoušci mohou těšit na Hrady CZ v plné síle – na koncerty na dvou velkých pódiích a celkově větší množství účinkujících. Organizátoři nabízejí lidem kvalitní hudbu a společně strávený čas v atraktivním prostředí památek a útulných areálů s doposud nejsilnějším „hradním“ festivalovým programem.

Do 24.2.2023 jsou v prodeji lístky za snížené ceny – jak pro rodiny s dětmi, tak víkendové permanentky nebo vstupenky s ubytováním včetně předem připravených stanů s vybavením pro pobyt na festivalu, tzv. VIP kempy a VIP kempy PLUS. Hrady CZ se konají na významných českých a moravských historických památkách vždy v pátek a sobotu od 14. července celé léto včetně prvního zářijového víkendu. Oproti ostatním festivalům Hrady CZ spojují hudební zážitek s návštěvou jednotlivých hradních památek, na které je vstup v rámci vstupenky zdarma. Jedinečnou festivalovou atmosféru budou moct návštěvníci letos zažít na Točníku, Kunětické hoře, Švihově, Rožmberku nad Vltavou, Veveří, Hradci nad Moravicí, Bouzově a Bezdězu.

„Nadcházející osmnáctý ročník bude tím nejnadupanějším v historii festivalu. Potvrzené máme doposud tři nejpopulárnější české kapely – Kabát, Kryštof a Mirai, další zajímavá jména zveřejníme po Silvestru. Vyslyšeli jsme přání tisíců skalních fanoušků a vracíme do všech areálů dvě velká pódia a v těsné blízkosti nejkrásnějších památek osmi regionů v České republice postavíme rozlehlé profesionálně vybavené areály,“ říkají promotéři Michal Šesták a Viktor Souček. Cílem festivalu Hrady CZ je mimo jiné podpořit rozvoj turistického ruchu a zviditelnění historických památek v Čechách i na Moravě. Festival každoročně v rámci programu nabízí také tzv. hradní karnevaly a maškarní průvody v okolí památek s vyhlášením nejlepších masek.

vstupenky do kempů nebo rodinné vstupenky za 3670 korun či permanentky Exkluziv s možností vstupu do backstage v limitované sérii za 3600 korun. Oproti tomu na místě bude stát například víkendová permanentka pro jednu osobu 1900 korun a rodinné permanentky nebudou v prodeji.

Oznámené termíny a místa pro Hrady CZ 2023:

14. – 15. 7. Točník

21. – 22. 7. Kunětická hora

28. – 29. 7. Švihov

4. – 5. 8. Rožmberk nad Vltavou

11. – 12. 8. Veveří

18. – 19. 8. Hradec nad Moravicí

25. – 26. 8. Bouzov

1. – 2. 9. Bezděz

Organizátoři: Nedomysleno, s.r.o.,

Riff Raff, s.r.o.   

www.hradycz

Podobné příspěvky

Nový multižánrový festival PLAY FAIR na podporu projektů pro seniory Nadace Taťány Kuchařové

Šebík

Když nemůžete jít do CAMPu, CAMP přijde za vámi

Afri

Jak chutná Praha na grilu

Šebík