Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Pozvánky na akce

Hry a hlavolamy otevřou své brány 21. září 2022

hry a hlavolamy

To nejlepší z deskových her, hlavolamy pro malé i velké a spoustu dalších lákadel nabídnou Hry a hlavolamy – kultovní výstava, která se koná již dnes.

26. ročník Her a hlavolamů je tu. Přináší řadu novinek a zajímavostí

Po dvouleté – protiepidemickými opatřeními způsobené – pauze si příznivci společenských her a deskovek opět přijdou na své. Prostory historického sálu Novoměstské radnice v Praze 2 se na čtyři dny promění v obrovskou hernu, kde si návštěvníci mohou vyzkoušet vystavované novinky i tradiční hry. S výběrem a pravidly ochotně poradí zkušení instruktoři. Speciální prostor bude věnován hlavolamům, mezi nimiž se objeví i zcela raritní kousky.

Hry a hlavolamy otevřou své brány 21. září 2022 a zahájení zpestří slavností křest novinky Šifry Emila Holuba od DINO Toys, který se uskuteční v 11.11 hodin. Kmotrem se stane slavný cestovatel Dan Přibáň, a tak si z akce můžete kromě zážitků odnést i novou hru s jeho podpisem.

Výstava potrvá do 24. září 2022. Otevírací doba je během první dvou dnů 8.00-18.00 hodin, v pátek bude prodloužena do 20.00 hodin, sobotní program se koná v čase 10.00 – 18.00 hodin.

Více informací o akci najdete na www.hryahlavolamy.cz/vystava.

 Evženie

 

 

 

 

 

 

 

 

Kontakty pro média:

Za výstavu Hry a hlavolamy: Jana Ptáčková, 728 444 008, ptackova@rain.cz
Za DINO Toys: Ivana Maršálová, 774 555 981, marsalova@dinotoys.cz

Podobné příspěvky

Veletrh představí nové možnosti franchisingu

Redakce

Galerie v Roudnici nad Labem zve na ukončení výstavy Vladimíra Vély

Petr Ondrášek