Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Pozvánky na akce

Jak se stát lídrem, který má vliv

Braden Douglas

Braden Douglas

Braden DouglasBraden Douglas  je zakladatelem Crew Marketing Partners, což je jedna ze špičkových kanadských společností se specializací na potraviny, nápoje a zemědělská odvětví. Své kanceláře má ve Vancouveru, Kelowně a v Torontu.
Webinář 21. září 17:00-18:30
Jak se stát lídrem, který má vliv
(praktický vysvětlení, které povede k lepším výsledkům v podnikání a v životě)
Braden je aktivním investorem v několika národních   potravinových společnostech jako je HardBite Potato Chips  a Butcha Brew Kombucha. Svou kariéru začal v managementu Procter&Gamble   a ve Frito Lay. Jeho vášní je pomáhat lídrům v tom, jak mít významný  dopad na okolní svět.
 V současné době spolupracuje s LeaderImpact různými způsoby  jako:
City Team leader
-Group Leader pro podnikatele
-člen globálního poradenského týmu
-co-leader první LeaderImpact skupiny kanadského megasboru
-v různých výborech pro rozvoj nových zakládacích modelů,
 v rozvoji zaměstnanců a ve vkladu do náplně rozvoje

Jeho kniha Jak být leaderem, který má vlivaneb jak váš vliv může změnit svět, se stala bestsellerem Amazonu. Byla přeložena do mnoha jazyků, svým hloubavým a energickým stylem vás nejenom pobaví, ale především změní způsob, jakým se budete dívat na svůj profesní, osobní a duchovní život.

Braden žije se svou manželkou a dvěma dětmi v Britské Kolumbii blízko Vancouveru. Rád běhá, hraje fotbal, čte a miluje život.
Webinář pořádá organizace Primenet
Primenet je hnutí podnikatelů a pracujících, kteří se chtějí osobně i profesionálně jako vedoucí rozvíjet. Kromě pravidelných setkání s přednáškou zajímavého hosta pořádáme diskuzní skupiny, osobní setkání a koučink k profesionálnímu i osobnímu růstu.
Terry Brown
Terry Brown

PrimeNet pomáhá leaderům udržovat rovnováhu v jejich profesním a osobním životě. Klademe důraz na duchovní aspekt života, který přispívá ke komplexnímu rozvoji jednotlivce.

Podobné příspěvky

Bitva na Bílé Hoře proběhne již tento víkend

Afri

Jiří Denk – Dobrodružství v Antarktidě na plachetnici Altego II

Afri

Centrum Prahy opět ožívá, zachyťte to svým objektivem!

Afri