Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Pozvánky na akce

JEDEME V TOM S VÁMI – 14. MDA RIDE

MDA

Dovolujeme si vás pozvat na jubilejní charitativní akci spolku MDA RIDE. Reprezentují ji lidé, kteří se rozhodli pomáhat v České Republice lidem s nervosvalovým postižením, známým jako svalová dystrofie.

14. MDA RIDE se koná už  zítra, tj.11. června 2022 od 9:30 

KADA
Josef “KAĎA” Kadeřábek

Těšíte se jako my? Doufáme, že vás všechny potkáme!

Pomáháme lidem se svalovou dystrofií dosáhnout více

PROGRAM:  9:15 – 9:30 ZAHÁJENÍ AKCE
Začátek akce. Přivítání prvních návštěvníků a rozhovory s osobnostmi.

9:30 – 10:30 KONCERT – STRAHOV
Pražská rocková kapela Strahov, která hraje už od roku 1993 klasický rockandroll i hard rock ze sedmdesátých let. Za tu dobu odehrála více než 700 vystoupení. Od roku 2009 podporuje a stala se také tváří MDA RIDE. Podívejte se na jejich Facebook.

MDA RIDE10:30 – 11:00 KONCERT – VLADIMIR 518
Poprvé na MDA RIDE. Vladimir 518 je jeden z nejdéle působících rapperů na české hip hopové scéně. A také výrazná osobnost graffiti scény, ilustrátor, komiksový výtvarník nebo autor scénografií pro experimentální divadelní skupinu TOW. 

11:00 – 11:50 KONCERT – PETR VONDRÁČEK AND LOKOMOTIVA
Již tradičně vám zahraje rock’n’rollová kapela Lokomotiva. Petr Vondráček, klavírista a frontman, je také tváří MDA RIDE. Skromně, nicméně s totálním nasazením, vzdávají hold harmonickým a melodickým postupům z let minulých.

kulturni akce11:50 – 12:30 SHOW JITKY ZELENKOVÉ
Nezaměnitelná a jedinečná zpěvačka Jitka Zelenková, kterou není možné přeslechnout, bude opět zvláštním hostem 14. MDA RIDE. 

12:30 – 14:00 SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ 14. MDA RIDE
Podrobnosti budou ještě potvrzeny.

14:00 START SPANILÉ JÍZDY PRAHOU
Společná vyjížďka jezdců na motocyklech všech značek a velikostí, které se účastní lidé se svalovou dystrofií ve vozech našich partnerů.

mda kada14:00 – 14:40 KONCERT – V.I.T. BAND
Poprvé na MDA RIDE. Pražský cover band, která hraje pro radost staré fláky od Deep Purple, Black Sabbath, The Doors, Rolling Stones, CCR, Pink Floyd, Led Zeppelin, Slade, Pearl Jam, RATM, Jimiho Hendrixe, Franka Zappy a dalších. P

15:00 – 15:15 SOUTĚŽ – NEJHEZČÍ MOTOCYKL 14. MDA RIDE
Tradiční soutěž o nejhezčí motocykl. Nezapomeň svoji „krásku“ při příjezdu přihlásit a získat zvláštní označení, které tě opravňuje soutěžit.

MDA RIDE15:15 – 15:30 KAMARÁD MEDVĚDA VILÍKA 2022
Medvěd Vilík 2022 se těší na svého nového kamaráda. Spolu s celou MDA RIDE mu letos splní jeho největší přání.

16:00 – 17:00 KONCERT – SCREWBALLS
Poprvé na MDA RIDE. Pražská rockandrollová skupina hrající převážně vlastní, ale i převzaté písně ve stylu rockabilly, country a rock’n’roll.

Podrobnosti na www.mdaride.cz

Tato největší motocyklová charitativní akce v České republice je spojená s veřejnou sbírkou, jejíž výtěžek používá spolek MDA RIDE na individuální pomoc lidem postiženým svalovou dystrofií, a také na podporu činnosti organizací, které dystrofiky sdružují, konkrétně Asociace muskulárních dystrofiků a společnost Parent Project.

 Josef  “Káďa” Kadeřábek – prezident MDA RIDE

 

Vzkaz: 

Přátelé kamarádi…
Dostáváme hodně dotazů na možnost parkování – 11.6. na 14. MDA RIDE… Muzejní oáza, kde se akce bude konat má sice 9 000 m2, ale mimo jedné komunikace ( začátek Vinohradské, kde budou po celou dobu stát Ford Mustangy a také US veteráni ) je to, bohužel, pěší zóna ( prostě krásný chodník ). A tam se stát nedá. Lépe řečeno nesmí. 
Pro všechny, kteří chtějí přijet autem : nejbližší parkování je parkoviště Wilsonova, parkoviště Hlavní nádraží, parkovací dům Parking centrum u Státní opery nebo parkování u automatů ve Washingtonově ulici…My tam naše auta budeme mít také… Káďa

Podobné příspěvky

Začíná Hvězdné léto pod žižkovskou věží

Šebík

Poznejte kontrasty Keni se spisovatelkou Hanou Hindrákovou

Afri

Nová primátorka nabídne na Štědrý den na Staroměstském náměstí rybí polévku s karamelem

Šebík