Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Pozvánky na akce

Komentované prohlídky Novoměstské radnice 2023

Novoměstská radnice

Prohlídka s poutavým výkladem vhodná i pro děti odkryje návštěvníkům kus historie jedné z nejkrásnějších pražských národních kulturních památek. Podíváte se i do prostor, které nejsou běžně přístupné. Prohlídky se konají v předem plánovaných termínech dopoledne či při západu slunce v době od 21. 2. do 7. 11. 2023.

14. 3. při západu slunce, začátek v 17 hod / 18. 3. dopolední, začátek v 10 hod / 29. 3. při západu slunce, začátek v 18:30 hod. Sraz na nádvoří. Závazné přihlášky předem s dostatečným předstihem na vaclav.beznoska@nrpraha.cz / Bez rezervace není vstup zaručenInformace na www.nrpraha.czVstup 1 osoba 100 Kč (+ jedno dítě do 15 let zdarma).

 

Prohlídku pro skupinu od 10 osob je možné si dohodnout i v individuálním termínu. 

http://www.nrpraha.cz/program/1220/komentovane-prohlidky-novomestske-radnice-2023/

Výdejna chutí

Společná sousedská oslava sezónních produktů od zemědělců, které známe. Výdej hromadné objednávky ovoce z řeckého družstva KoinoBio odběratelům na místech, kde je radost se potkávat. Výdejna chutí prostřednictvím online služby zjednodušuje cestu ke zdravým a kvalitním potravinám přímo od dodavatelů. Výdejní místo slouží i jako místo setkávání, kde se sejde skupina odběratelů, kteří si rozeberou objednané produkty.

21. 3. Nádvoří, další termíny výdeje: 18/4 a 16/5, výdej 15-18 hod, objednávky ovoce a podrobnosti na www.vydejnachuti.cz

http://www.nrpraha.cz/program/1215/vydejna-chuti/

vratislava@vydejnachuti.cz 

Benefiční aukce pro Lemniskátu

Již tradiční benefiční aukce pro chráněnou dílnu Lemniskáta pro ty, kdo chtějí získat za svou podporu zajímavý umělecký předmět. Letos půjde o dřevěné krabičky, krabice, truhličky, stojánky a věšáky. Nebudou chybět ani díla známých i méně známých výtvarníků (Iva Ouhrabková, Jindřich Štreit, Petr Nikl atd.). Aukci moderuje Jaroslav Dušek a po skončení všichni společně posedí u drobného občerstvení. 

22. 3. Velký sál, začátek v 17:30 hod, vstup zdarma, podrobnosti na www.lemniskata.cz

http://www.nrpraha.cz/program/1231/beneficni-aukce-pro-lemniskatu/

 V. Urbanová 

 Petra Baďurová

Novoměstská radnice Praha

www.nrpraha.cz
www.facebook.com/nrpraha 

Podobné příspěvky

Benefiční koncert Hvězda pro Tobiho

Šebík

LEGENDÁRNÍ OLYMPIC VYSTOUPÍ V RÁMCI PERMANENTNÍ TOUR NA STŘELECKÉM OSTROVĚ.

Afri

Zpěvák Daniel Zappi zve na SHAKESPEARE IN SONGS

Redaktor J.Hampl