Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Pozvánky na akce

Krušovický ležák Bohém se představí veřejnosti na Prvního máje na Petříně

Pivovar Krušovice uvádí na trh prémiovou produktovou novinku s názvem Bohém, kterou představí veřejnosti formou netradiční první ochutnávky na Prvního máje. A kde jinde se poprvé seznámit s Bohémem z Krušovic než na svátek lásky pod rozkvetlou třešní na Petříně. Ta, která speciálně vykvete na Nebozízku, bude doslova bohémská.

Krušovice přicházejí s bohémskou novinkou

Krušovická novinka Bohém je prémiový ležák, který je uvařen pouze z těch nejkvalitnějších žateckých chmelů: Žateckého poloraného červeňáku, Sládku a Premiantu. Nová krušovická receptura překvapí jemně hořkou chutí a příjemným chmelovým aroma. Chuť tvoří kromě výběrových chmelů také kvalitní voda z křivoklátských studní a fakt, že při výrobě nebyly použity žádné přidané chemické složky ani chmelový extrakt.

Před restaurací Nebozízek vyroste speciální, 4 metry vysoká bohémská třešeň

Recepturu nového prémiového ležáku, který je uvařen jen z toho nejkvalitnějšího chmele u nás, jsme pečlivě ladili dlouhé měsíce, než jsme našli toho správného Bohéma. Věřím, že svou vyváženou hořkostí nejen příjemně překvapí stávající krušovické pivaře, ale osloví k ochutnání i ty nové,“ přibližuje proces vzniku prémiové novinky krušovický sládek a zároveň ředitel pivovaru Krušovice, Michal Rouč.

První seznámení pod bohémsky rozkvetlou třešní

V bohémském stylu není však jen název krušovické novinky, ale i jeho samotné představení veřejnosti. To proběhne 1. května na svátek zamilovaných, a kde jinde než pod rozkvetlou třešní na Petříně. Před restaurací Nebozízek, která se na Petříně nachází, vyroste na Prvního máje speciální, 4 metry vysoká bohémská třešeň. Její koruna nebude jen posetá typicky růžovými květy, ale také hojně prorostlá pro Bohéma typickým chmelem. Pod touto unikátní „zachmelenou“ třešní se budou moct návštěvníci políbit, vyfotit na památku a následně i ochutnat bohémskou novinku z Krušovic po celý prvomájový den zdarma.

chmelSpojení bohémství, Prvního máje a Petřína považujeme za skvělou kombinaci a příjemnou příležitost, jak krušovického Bohéma představit veřejnosti netradiční formou. Tímto zveme nejen zamilované, ale také všechny, kteří mají rádi dobré pivo, hudbu i krásné prostředí rozkvetlého Petřína, aby za Bohémem dorazili na svátek lásky na petřínský Nebozízek,“ představuje prvomájový program Dita Vašíčková, Communication Manager společnosti HEINEKEN Česká republika.

První ochutnávka prémiového ležáku z Krušovic Bohém bude probíhat 1. května po celý den od 11 do 18 hodin před petřínskou restaurací Nebozízek. Vstup na akci je zdarma.

Martina Kavková                                                

Dita Vašíčková

Podobné příspěvky

Barcelona Gipsy balKan Orchestra zahrají už v neděli 10. září

Aleš Fritscher

V Malostranské besedě se po měsíční pauze opět začalo naplno hrát

Šebík

Dovolujeme si Vás co nejsrdečněji pozvat na přednášku Zdeňka Lyčky

Šebík