Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Pozvánky na akce

Letní kino v Gabriel Loci právě zahajuje

Letní kino v Gabriel Loci

Od dnešního dne budou moci diváci opět zavítat a užít si atmosféru letního kina v areálu Gabriel Loci na pražském Smíchově. Každou červnovou středu a neděli otevírá filmovou sezónu klasikou, ale nabídne i některé novinky. K občerstvení mohou diváci využít venkovní bar hned vedle letní scény. 

Program letního kina Gabriel Loci:

14. června          Krokodýl Dundee
18. června          Velká nádhera
21. června          Pomáda
25. června          Medvěd na koksu
28. června          Šéfové na zabití

Promítání začíná vždy ve 21:15.

Gabriel Loci již otevřel letní sezónu, a kromě letního kina, nabídne až do podzimu bohatý program. „V těsném sousedství Kinského zahrady a v docházkové vzdálenosti od centra Prahy se mohou návštěvníci těšit na speciální grilovací středy a neděle ve venkovním baru, divadelní představení, jógu a výstavy. Zájemci o historii a beuronské umění nesmí vynechat jednu z prohlídek s Monicou Bubna Litic,“ uvádí Magdalena Dvorská, manažerka Gabriel Loci.

Bývalý kláštera sv. Gabriela, který v roce 2020 koupila společnosti Cimex od České pošty, je přitažlivé místo pro uspořádání jakékoliv akce. Konají se zde firemní eventy, svatby, festivaly, koncerty a workshopy a je oblíben mezi českými a zahraničními filmovými produkcemi. Diváci ho mohou znát z nedávno oceněného snímku Na západní frontě klid, hlavní roli sehrál také v několika dílech  arvelovky Falcon and Winter Soldier. Fanoušci českých seriálů si vybaví scény ze seriálu První republika nebo z kriminálky Specialisté.

Adéla Hansen, Omnimedia

 

Podobné příspěvky

Nejrychleji hrající pianista Maksim Mrvica přijíždí do Čech!

Šebík

Helena Vondráčková se vrací po nucené pauze na pódia

Šebík

Navštivte STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY!

Afri