Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Pozvánky na akce

Malebná náplavka ožije Pražskými vinařskými a rybími slavnostmi

letak-pozvanka

O víkendu 10. a 11. června 2022 bude Hořejší nábřeží pražské Náplavky patřit všem milovníkům skvělých vín a rybích specialit, a to nejen na talíři. Atmosféra centra Prahy, nejkvalitnější vína od vinařů z české a moravské produkce, gastronomické zážitky z tradičně i netradičně připravených ryb a doprovodný program pro celou rodinu v podání těch nejlepších buskers, na to vše se mohou návštěvníci těšit. Všem příchozím se otevře i řeka Vltava a z jedné strany na druhou budou jezdit a převážet zájemce lodě a přívozy.

vinoMalebná smíchovská náplavka bude v pátek 10. června od 13 hodin a v sobotu 11. června od 11 hodin patřit všem gurmánům. Na své si přijdou všichni, kteří si o víkendu chtějí užít zajímavý program v centru Prahy. A nebude chybět hudba a dobré jídlo i pití. Celý program doprovodí příjemná a stylová hudba v podobě pouličního umění, tzv. busking. „Pracujeme s tradicí a naše slavnosti navazují na Pražské rybářské slavnosti. Kulinářům a milovníkům gastronomie nemusím připomínat, že k dobré rybě patří dobré víno. Na náplavkách se tyto věci snoubí v jedinečnou harmonii chuťových prožitků,“ říká dramaturg Pražských vinařských slavností Jiří Vrtiš.

V příjemném prostředí ochutnáte kulinářské speciality či netradičně připravené rybí pochutiny. Návštěvníkům se otevře i řeka Vltava, po které je budou přepravovat lodě a přívoz.

Vstup na akci je zdarma.

Partnery akce jsou Hudba na vinicích, Vinný košt, Umění vína a RedHead music.

 https://vinananaplavce.cz/

Hana Doležalová

Podobné příspěvky

Vojtěch Dyk za měsíc opět vstoupí na jeviště coby kněz v Bernsteinově Mši

Šebík

Srdečně Vás zveme na oficiální otevření restaurace u ČESKÉ KORUNY .

Šebík

Program hudebního klubu ,,Modrá Vopice ” -březen 2018

Šebík