Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Pozvánky na akce

Malostranský masopust 2024

Malostranský Masopust 2024 je plánován na sobotu 10. února. Srdečně vás zveme na tradiční masopust v kulisách Malé Strany a Hradčan. Sraz je před hostincem U černého vola v Loretánské ulici.
Malostranský Masopust 2024 je plánován na sobotu 10. února v kulisách Malé Strany a Hradčan

Start 13:00–13:30 od hostince U Černého vola na Hradčanech. Cíl masopustního průvodu bude opět na náměstí Na Kampě. Tam budou také stánky s občerstvením. Tradiční masopustní průvod masek v kulisách Malé Strany a Hradčan. Průvodu s živou hudbou a maskami se každoročně účastní stovky lidí. Vychází z Loretánského náměstí a jde se přes Malou Stranu na Kampu, kde vyvrcholí veselicí. Aklimatizační zastávky pro masky budou probíhat celou cestu v hostincích, restauracích a putykách v ulicích Nerudově, Thunovské, na Malostranském náměstí a také v Mostecké.

Přijďte si vychutnat zabijačku, slivovici a mnoho dalších dobrot. Zahrají Kutheil band.

Registrovat se můžete do soutěže o nejlepší masku.

Registrovaní účastníci obdrží konzumační poukázku, uplatnitelnou na masopustním veselí na Kampě. Tři vítězné masky pak navíc drobné věcné ceny. 

Zdroj: https://sopmsh.estranky.cz/clanky/co-se-chysta/malostransky-masopust-2024.html

Podobné příspěvky

V sobotu se utkají v Chuchli klusáci ze čtyř zemí

Redakce

Komentované prohlídky Novoměstské radnice 2023

Redakce

Rezidence RoSa pro seniory oslaví 3. výročí v rytmu českých skladatelů. Přijďte na narozeniny ve čtvrtek 5. 4. od 18 hodin

Jaroslav Hauer