Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Hudba Pozvánky na akce

Marika Gombitová po letech opět zazáří v pražské 02 areně!

„Po dlouhé době a na dlouhou dobu jediné 2 koncerty v ČR.“ 16. a 30. ledna 2024 od 20 hodin 02 arena, Praha Neuvěřitelné, pro mnohé snad už nemožné, pro některé zázrak – ano, to se stane skutečností!

Marika GombitováMarika Gombitová po mnoha letech opět vystoupí se svým speciálním koncertním projektem v České republice, a hned dvakrát!

Do Prahy míří zpěvačka po veleúspěšném koncertu roku na Slovensku, jenž před Vánocemi odehrála a odzpívala před vyprodanou sportovní halou v Bratislavě.

Nekonečný aplaus se z této bratislavské haly myšlenkově a emočně přenesl i mezi české publikum, které se ihned po tomto úspěchu začalo dožadovat, aby se koncert Mariky Gombitové uskutečnil i v Česku. A přání fanoušků se podařilo splnit – paní Marika přijede do Prahy!

Vše se připravuje s obrovskou citlivostí i důkladností charakteristickou pro Mariku, což dokazuje například volba 2 exkluzivních koncertů nikoliv hned dva dny po sobě, ale se solidní dvoutýdenní pauzou. Zejména třeba proto, aby se termínově dostalo na všechny diváky. Jestliže se někomu nebude hodit jeden termín, může si vybrat druhý. Anebo obráceně.

Obdobně je věnována pozornost i samotné podobě koncertů – velkolepé scéně, hvězdným hostům a hlavně programu, který nabídne co nejvíce z velkého množství legendárních hitů, jež potěšily celé generace.

Študentská láska, Vyznanie, Šaty, Cukráreň na dlani námestia, Ži a nechaj žiť, Územie zázrakov, Správne dievča, Adresa Ja, adresa Ty, Paradiso, Koloseum, Zem menom Láska …

Tyto a další krásné písně nám všem už řadu let zůstávají v srdcích a duších a je úžasné, že opět koncertně zazní přímo v podání klenotu československé populární hudby.

Vstupenky jsou v prodeji od 3.5. 2023 od 15:00h v sítích TICKETMASTER a TICKETPORTAL.

Hana Tietze

Velké potěšení pro Česko!

Producent: SÁGL PRODUCTION

.

Podobné příspěvky

Večírky Singles in Prague pro nezadané česky a anglicky mluvící 30+ a 45+

Šebík

Sportovní a herní kempy 2015 Praha

Šebík

Unikátní festival Gril a pivo již v sobotu 21. 4., bude se péct 400 kilový býk!

Jaroslav Hauer