Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Pozvánky na akce

Narozeninový koncert 21.10. 2022 v 19 hodin  – Městská knihovna v Praze

Karel Blaha

KAREL BLÁHA, oslavil 75 let. Je to zpěvák a dlouholetý sólista hudebního divadla v Karlíně. Charismatický tenor, který svou pěveckou kariéru spojil s operetou a muzikálem. Začínal profesionální dráhu v pražském Rokoku a strávil třicet let na jevišti Hudebního divadla v Karlíně.

Skvělý vypravěč a zpěvák Karel Báha slaví 75. narozeniny dne 21.10. 2022            v Městské knihovně na Praze 1

Studoval operní zpěv na Státní konzervatoři v Ostravě a Praze, a také na italské Akademii Santa Cecilia. Itálii miluje, často se do ní vrací a slavné italské hity se staly i tématem jeho druhého sólového alba. Karel Bláha je rovněž zábavným vypravěčem historek nejen z divadelního zákulisí, spolu s PhDr. Jiřím Levým sepsal vzpomínkovou knihu Tak to je život. 

 

Dlouholetý člen fotbalového klubu osobností Amfora  a také náruživý tenista.

Pražský rodák Karel Bláha je na československé, respektive české hudební scéně, pojem. Jeho příjemně zabarvený, sytý a intonačně jistý tenor, zabezpečil svého času letošnímu pětasedmdesátníkovi výsadní postavení na operetní a muzikálové scéně. Napomohl mu k tomu kromě vrozených pěveckých dispozic atraktivní jižní vzhled, stejně jako s rozmyslem volený melodický repertoár a příjemné vystupování.

Repertoár: 

– Hudební a zábavní pořad divadelních skečů a hudebního repertoáru založeného na klasickém       muzikálu (My Fair Lady, West side Story a klasických titulů Rosemary, Veselá vdova a Pagannini)
– Velký italský písňový repertoár (Bocceli, San Remo)

www.osobnosti.cz

Podobné příspěvky

Taneční extáze a rockový koncert v jednom

Afri

DIVOKEJ BILL – POSLEDNÍ KONCERT TURNÉ A ZLATÁ DESKA ZA ALBUM TSUNAMI

Šebík

Račte vstoupit do muzea

Afri