Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Pozvánky na akce

Navštivte Family Park v Metropoli Zličín!

isková konference_Zličín 14.10.

Nákupní centrum Metropole Zličín si pro velké i malé návštěvníky připravilo léto plné sportu a zábavy. Od června do září se otevírá jedinečný Family Park, který přinese rozmanité aktivity a nezapomenutelné zážitky pro celou rodinu.

Sport, zábava a nezapomenutelné zážitky

Brány unikátního Family Parku v Metropoli Zličín budou otevřeny od 10. června do 10. září vpravo od vchodu číslo 3. Hlavní atrakcí je bezpochyby unikátní minigolfové hřiště, které zaujme svým ojedinělým designem. S celkem devíti jamkami plnými zábavy si zde přijdou na své jak děti, tak dospělí. Další rozměr minigolfu pak dává interaktivní mobilní aplikace iHřiště. Tu stačí nainstalovat, přiblížit se k první jamce a můžete začít plnit zajímavé úkoly či odpovídat na kvízové otázky. Minigolf není třeba rezervovat předem. Pro členy věrnostního klubu je navíc zdarma. Jeho členem se mohou návštěvníci stát během několika okamžiků, a to třeba až ve chvíli, kdy si budou chtít minigolf zahrát. K registraci stačí jen mobilní telefon, nebo lze využít tabletů na infostánku nákupního centra. Neméně zajímavou aktivitou ve Family Parku bude také SUTU WALL. Jde o interaktivní stěnu, jedinou svého druhu v České republice, která je složená z 16 světelných led panelů, které zvukem reagují na dotek míče. Existuje mnoho různých her, které si mohou návštěvníci pomocí SUTU WALL zahrát. Cílem jedné z nich je třeba zasáhnout co nejvíce terčů v časovém limitu, zasáhnout načas všech 16 terčů, a tak je rozsvítit, nebo se až ve čtyřech hráčích snažit strefovat terče různých barev. Na své si přijdou i milovníci ping-pongu.  Pro ty tu bude připraven stůl, ke kterému si budou moci přinést vlastní vybavení nebo si jej zapůjčit.

Zábava pro nejmenší a co největší komfort  

Pro nejmenší návštěvníky je v parku připravena zóna s velkým pískovištěm a bazénkem s míčky nebo velké trampolíny, na kterých si budou moci zaskákat. Pokud by někoho přepadlo horko, bude zde možnost osvěžit se pomocí mlžné brány nebo si zakoupit nápoje a občerstvení přímo ve Family Parku. Posezení a místo pro odpočinek pak nabídne také venkovní terasa nákupního centra Metropole Zličín, která je umístěna hned vedle parku.

Oslavte otevření Family Parku s Metropolí Zličín

Každý víkend nabídne Family Park pravidelný program. Vždy v sobotu od 10:00 do 11:00 budou probíhat rozmanité workshopy, neděle budou ve stejném čase patřit dětským show. Speciální událost si Metropole Zličín připravila na den otevření Family Parku – sobotu 10. června, která může zároveň hezky posloužit také jako pozdější oslava Dne dětí. Hned od 10:00 čeká na návštěvníky speciální program pro nejmenší, a to žonglérské vystoupení, které doplní workshop tohoto umění.  Od 11:00 do 16:00 bude zájemcům k dispozici minigolf zdarma, zároveň proběhne soutěž v trefě jamky na první pokus.  Na SUTU WALL bude možnost vyhrát v soutěži zajímavé dárky. Od 16:00 do 17:00 proběhne koncert Naty Hrychové s kapelou.

Více informací a podrobnosti o Family Parku, možnostech, jak hrát minigolf zdarma a dalších zajímavých výhodách věrnostního programu nákupního centra Metropole Zličín, naleznete na www.metropole.cz.

Jiří Šolc

Podobné příspěvky

Festival Hrady CZ se přesouvá i s Kabáty na Moravu, tento týden rozezní Veveří

Šebík

Slavnost LEGENDY přináší přes 1 000 exponátů aut a motorek

Aleš Fritscher

Ze zpěváků se stane divá zvěř!

Jaroslav Hauer