Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Pozvánky na akce

Netradiční škola: Se štěňátkem vyrazte do pesoparku, naučí vás, jak na něj

Pesopark Uhříněves pořádá ukázkovou lekci štěněčí školičky pro nejmenší štěňátka ve věku od třech do pěti měsíců. Kurz je vhodný pro všechny, kteří mají v plánu navštěvovat štěněcí kurzy a nemají s nimi žádné zkušenosti nebo je mají minimální. V Pesoparku vás seznámí s vedením školiček, prostředím i zázemím. Lekce jsou zde vedeny pozitivně s cílem navázání spolupráce a komunikace mezi pejskem a páníčkem. Pokud máte zájem, přijďte se s vaším čtyřnohým miláčkem podívat 25. března v 10 hodin do Pesoparku.

Jestliže máte doma štěňátko ve věku třech až pěti měsíců a nejste ještě úplně rozhodnuti kam s pejskem chodit nebo jestli vůbec nějaké kurzy navštěvovat, přijďte si vyzkoušet ukázkovou lekci zcela zdarma. Třeba zrovna vám tato návštěva pomůže se rozhodnout. Ukázkovou hodinu povedou zkušené lektorky s dlouholetou praxí. Jarka Chlumská a Jana Langerová vám během lekce předvedou rozmanitost, nápaditost a individuální přístup.

S sebou si nezapomeňte vzít obojek, vodítko alespoň 1,5 metru dlouhé, hračky, dostatek pamlsků, vhodné sportovní oblečení a očkovací průkaz psa.

V případě vašeho zájmu o návštěvu této lekce, stačí poslat e-mail na pesopark@pesopark.cz s vaším jménem. Do textu uveďte také jméno, stáří a plemeno vašeho pejska. Pro jistotu na sebe nechte i telefon. Potvrzujícím emailem vám bude zasláno potvrzení rezervace.

Více informací naleznete zde: https://www.facebook.com/pesopark/ .

Podobné příspěvky

Den dětí s Baletem Národního divadla 29. 5. i s baletní dílnou

Šebík

Prožij “Noc s hvězdami” na zámku Zahrádky

Jaroslav Hauer

Český filmový plakát 1931–1948

Jaroslav Hauer