Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Pozvánky na akce

Oslavte svátek zamilovaných v luxusním VIP kině

Svátek zamilovaných je téměř za rohem a vy si stále nevíte rady a tápete, jak a čím byste překvapili vaší milovanou polovičku? Cinema City má pro vás snadné řešení. Zajistěte svému partnerovi na sv. Valentýna něco luxusního, ale zároveň vsaďte na klasiku v podobě kina a skvělé večeře. To vše na jednom místě nabízí kino ve svém vyhlášeném VIP sále. Zhýčkejte se a dopřejte si all inclusive filmový zážitek, který uspokojí i ty nejnáročnější.

VIP kino uspokojí i ty nejnáročnější

Zájem o návštěvu VIP sálu v Cinema City Chodov mezi diváky stále více narůstá. A kdy je vhodnější čas navštívit ho a potěšit tak svého partnera nejen kulturním zážitkem, ale i skvělým jídlem a atmosférou, než právě 14. února na svátek zamilovaných? Na diváky kromě klasického neomezeného popcornu, nachos a buffetu s jídlem a pitím, čeká v rámci valentýnské akce navíc speciální menu. To, mimo jiné, obsahuje i kuřecí Tikka masala s rýží, dezert Pavlova s ovocem a zmrzlinou a samozřejmě welcome drink jako pozornost.

Nesmíme opomenout ani pohodlné a polohovatelné sedačky, které k VIP sálu neodmyslitelně patří a k tomu všemu samozřejmě intimní atmosféra malých sálů.

Speciálně v tento den bude navíc v předpremiéře uvedena nová česká komedie Matka v trapu s Petrou Hřebíčkovou v hlavní roli. Komiksový film z dílny Marvel Madam Web, životopisný snímek One Love o životě Boba Marleyho a pro milovníky skutečné romantické klasiky je na programu i nenahraditelná Láska Nebeská a další.

Vstupenky lze zakoupit on-line na www.cinemacity.cz nebo na pokladně kina.

Denisa Šandová

Podobné příspěvky

Rodinnou výzvu pořádá v rámci Dnů Prahy 11 zdravotnické zařízení FYZIOklinika

Redakce

Americká kapela Larkin Poe mění termíny světového turné

Redakce

Česko-španělské dialogy Zemlinského kvarteta – výjimečná koncertní série komorní hudby

Redakce