Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Pozvánky na akce

Písek, drinky, bezva sport, skvělá hudba s afterparty na pláži ve Žlutých lázních

Zlute_lazne

Beachvolejbalová párty – právě takový název dostal neobvyklý beachvolejbalový turnaj amatérských mixových dvojic, který v sobotu 19. srpna rozhýbe areál Žluté lázně v pražském Podolí. Organizátoři postaví celkem 24 smíšených týmů, které se utkají v celodenním klání. Zahrát si může každý a vítáni jsou i fanoušci, na které čeká velká beach párty. Akce začíná v 10 hodin.

Žluté lázně ožijí v sobotu beachvolejbalem – zvou na amatérský turnaj dvojic, zapojit se může každý

Jak název turnaje napovídá, v sobotu nepůjde jen o sportovní výkony, beachvolejbalová párty bude vlastně jedna velká oslava léta. „Zveme všechny milovníky beachvolejbalu, hráče i diváky, aby si přišli užít výjimečný turnaj se skvělou letní atmosférou. Písek, drinky, bezva sport, skvělá hudba, setkání s přáteli a s afterparty na pláži,“ zve Ondřej Michálek, beachvolejbalový trenér a spoluorganizátor akce.

Více než polovina týmů je již naplněná, místa ale ještě volná jsou. Turnaj je otevřený mixovým dvojicím (muž/žena), které nehrají turnaj závodně a neúčastní se svazových a mezistátních turnajů. Celý turnaj je vlastně atypický. Hlavní cenu, romantický pobyt na zámku Berchtold budou organizátoři losovat, drobnou cenu si ale odnese každá přihlášená dvojice. Výherce pak zvěční na putovním poháru.

Startovné na osobu je 300 korun.

Žluté lázně jsou otevřené každý den. Nabízejí pestrý program až do konce září. Nechybí letní kino, koncerty pod širým nebem a další kulturní, společenské i sportovní akce. V provozu je také vybavený dětský koutek s brouzdališti se slanou vodou.

Hana Tietze

www.zlutelazne.cz 

Podobné příspěvky

Vítejte na výstavě 3D tisku v Buřince

Aleš Fritscher

22. International Tattoo Convention Prague

Aleš Fritscher

Diana Krall bude koncertovat 3. července tohoto roku v pražském Kongresovém centru.

Šebík