Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Pozvánky na akce

POZVÁNKA NA 11. ROČNÍK VELETRHU CZECHBUS

Dálkový autobus na vodík

Zveme vás na veletrh autobusové dopravy CZECHBUS, který 22.–24. listopadu 2022 představí důležité novinky a trendy v oboru. Souběžně bude na letňanském výstavišti PVA EXPO PRAHA probíhat také veletrh SMART CITY TRANSPORT SOLUTIONS, který se věnuje dopravní infrastruktuře chytrých měst a na výstavišti představí unikátní simulaci moderního města.

Rozvoj čistých autobusů v ČR

CZECHBUS je nejvýznamnějším B2B veletrhem autobusů, hromadné dopravy, telematiky a servisní techniky, který nabízí možnost přímého setkání s vystavovateli a zástupci renomovaných značek, ale také velmi zajímavý program. Významnost akce potvrzují opakovaně udělené záštity od Ministerstva průmyslu a obchodu ČR, Hospodářské komory ČR, Svazu průmyslu a dopravy ČR, Dopravního podniku hl. m. Prahy, Sdružení pro dopravní telematiku, Sdružení dopravních podniků ČR a Regionálního organizátora Pražské integrované dopravy ROPID.

Dobíjecí řešení pro elektrobusy

 

Veletrh CZECHBUS představí nové modely autobusů a nepřeberné množstvím příslušenství. Ani letos nebude na této významné události chybět žádná důležitá značka autobusů. Návštěvníci si budou moci prohlédnout novinky autobusů od společností SOR Libchavy, SCANIA Czech Republic, ŠKODA TRANSPORTATION, TURANCAR, BUSPLAN, KARSAN, ROŠERO, EvoBus Česká republika, Bus Factory a KHMC. Z oboru doplňků, vybavení a servisní techniky se budou prezentovat například firmy AD TECHNIK, ANVI TRADE, AUTO-BUS.cz, Mikroelektronika, MOLPIR, CAR–MONT, ČEZ, Eberspächer Praha, BUSE, PAKRA ZF–SERVIS, Slovak Lines, STER, MAKRO–ND, Ing. Ivo Herman a WEBASTO.

Provoz elektrických vozidel z hlediska infrastruktury a administrace

DOPROVODNÝ PROGRAM: V úterý 22. listopadu zaplní Kongresový sál odborná konference o aktuálních trendech v odbavovacích a informačních systémech (OIS) ve veřejné osobní dopravě. Následující den na ni naváže konference Elektrické autobusy pro město. Tato akce se vyprofilovala jako zcela ojedinělá prezentační a vzdělávací příležitost i jako místo vzájemné výměny aktuálních zkušeností mezi profesionály z elektrické osobní dopravy.

Dotační možnosti pro dopravce na nákup vozidel, plnících stanic, úspory energií a vody

Sora autobusSMART CITY TRANSPORT SOLUTIONS je letos nový veletrh se zaměřením na dopravní infrastrukturu chytrých měst. Unikátní koncept veletrhu nasimuluje v části výstavní Haly 2 město, kde bude návštěvníky přepravovat autonomní autobus a jednotlivé zastávky budou tvořit výstavní expozice.

V rámci veletrhu SCTS bude probíhat v termínu 22.–23. 11. 2022 konference Čistá energie v hromadné dopravě. Program je rozdělen do 4 tematických bloků, které se věnují zásadním tématům v této oblasti. 

tým CZECHBUS

www.cez.cz

Podobné příspěvky

Přijďte na Vepřobraní: Ochutnejte čerstvě uvařené pivo i speciality na dvoře pivovaru!

Jaroslav Hauer

Prázdniny se blíží ke konci. Zakončit je můžete výletem do slovenské Žarnovice

Afri

Oidipus Tyranus v RockOpeře Praha oslavil deset let od premiéry

Šebík