Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Pozvánky na akce

Prague Ice Cream Festival je unikátní svátek všech milovníků zmrzliny

Prague Ice Cream Festival je unikátní svátek všech milovníků zmrzliny, který vznikl v roce 2015 a v současné době je největším festivalem svého typu ve střední Evropě. Jsme také rádi, že nás v posledních ročnících navštívilo přes 55 000 návštěvníků všech generací.

Na Prague Ice Cream Festivalu…25.6.2023

…samozřejmě nenaleznete pouze zmrzliny (ať už typu gelato, točené, jogurtové, ice roll, sorbety, speciální – veganské, bio apod.) či nanuky… Jako festival pro celou rodinu nabízíme zábavu pro děti i dospělé, množství soutěží, ochutnávek. Na své si přijdou i milovníci čerstvého ovoce, alko i nealko nápojů, kávy či dobrého občerstvení.

Lowcarb dorty

Máte chuť na dortíček, dezertík, zákusek, ale bez cukru a bez lepku? Tak zapomeňte na cukrárny a zastavte se u nás v necukrárně!

Nabídka druhů a množství je vždy omezeno, proto je nelze objednat přes eshop, ale pouze osobně – aktuální dostupnost bude vždy uvedena na našem facebooku: Low Carb Zone CZ

Prvních ročníků se zúčastnilo přes 55 000 návštěvníků, rozdali jsme mnoho cen v soutěžích, tisíce balónků či fotografií, vybrali přes 100 000 Kč pro NF Kapka naděje, přes 19 000 NF Adra a mnohem více! Chcete být tentokrát u toho? Napište nám!

Devátý ročník právě probíhá (24. – 25. 6. 2022) ve venkovních prostorách Výstaviště Praha Holešovice. 

Každý návštěvník festivalu obdrží po zaplacení identifikační náramek na zápěstí, který slouží jako vstupenka a opravňuje ho ke vstupu do festivalového areálu s možností kdykoli jej opustit a zase se vrátit. Identifikační náramek je nepřenosný a při závažném poškození je neplatný. Každý návštěvník je povinen se při vstupu do festivalového areálu i při namátkových kontrolách v rámci areálu prokázat bezpečnostní službě. V případě neplatného náramku či nemožnosti se prokázat, nebude návštěvníkovi umožněn vstup. Toalety a hygienické zařízení zdarma v ceně areálu.

Foto: redakce

Zdroj: https://pragueicecreamfestival.cz/

Podobné příspěvky

Výstava o libeňském rodákovi, spisovateli, novináři a scénáristovi Arnoštu Lustigovi

Afri

Legendární hra Josefa Dvořáka S Pydlou v zádech v Bránickém divadle

Šebík

Dvojkřest v Malostranské besedě chystají Dagmar Voňková a Jíří Smrž

Šebík