Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Pozvánky na akce

Přihlaste se na první thajský online veletrh cestovního ruchu

THAJSKO
Thajská centrála cestovního ruchu (TAT) před časem představila svou první online platformu pro B2B networking – Thailand Tourism Virtual Market (TTVM). Tento nový nástroj slouží k propojování thajských poskytovatelů služeb v cestovním ruchu s nákupčími z celého světa. Přihlásit se můžete ZDE https://virtualmart.tourismthailand.org/.

Cílem TTVM je posílit příjezdový cestovní ruch do Thajska a rozšířit zdrojové trhy. TTVM Funguje jako online tržiště pro B2B subjekty, které se mohou setkávat se stávajícími i novými obchodními partnery a sjednávat a uzavírat obchodní smlouvy.
Poskytovatelé z Thajska, například touroperátoři, a obchodní partneři z celého světa si nejprve registrují. Po schválení si vytvoří profil, kde uvedou všechny nezbytné informace. K dispozici je řada praktických funkcí pro sjednávání konkrétních obchodů. Systém například umožňuje podávat poptávky, umí párovat nabídky s poptávkami a také usnadňuje komunikaci jednotlivých účastníků přes chat box.
Ředitel Thajské centrály cestovního ruchu Yuthasak Supasorn uvedl: „V souvislosti koronavirovou pandemií, která odvětví cestovního ruchu výrazně postihla, se cestování i obchod nepochybně změnily a podnikat v cestovním ruchu je určitě nyní náročnější. TAT vytvořila tuto platformu na podporu domácích soukromých firem.”
Každoroční veletrh Thailand Travel Mart Plus byl letos zrušen. A právě projekt TTVM je prvním thajským oficiálním „online veletrhem” pro cestovní ruch.
Výhodou platformy je neomezený počet nakupujících a prodejců a také non-stop dostupnost. Tento „veletrh” se koná nepřetržitě. Platforma navíc umožňuje monitorování trendů, provádění výzkumů a zjišťování statistických dat pro objevování a rozvoj nových zdrojů v podnikání.

TTG Czech

Šafaříkova 453/5

Praha 120 00

Czech Republic

Podobné příspěvky

Fenomén Divadelní poutě ožívá, na Střeleckém ostrově zahraje Pražský pouťový orchestr

Šebík

České památky z tisíců kostiček lega – na novou výstavu se vydal i Zdeněk Piškula

Jaroslav Hauer

Praha opět přivítá chorvatského klavírního virtuose Maksima Mrvicu

Šebík