Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Pozvánky na akce

Pozvánka na pondělí 15. 7. do Žlutých lázní. Bude předáván šek na více než milión korun!

Přátelé charismatického rockového zpěváka Vládi Šafránka, letos v červnu v den jeho nedožitých narozenin, uspořádali vzpomínkový koncert ve Žlutých lázních v Praze. V tříhodinovém programu zahrálo 55 spřízněných hudebníků, konkrétně skupiny Harlej, Walda Gang, Divokej Bill, Rybičky 48, Dymytry, Debustrol, Koumnál, Alkehol, Tlustá Berta, DeBill Heads, Ota Váňa (Kabát), Jiří Urban (Arakain) a Vítek Fiala (Lokomotiva, ex Harlej).

Hudebníci slíbili, že výdělek z tohoto rockového koncertu věnují celý nemocničnímu oddělení, kde se zpěvák Vláďa Šafránek dlouhodobě léčil a kde mu významně prodloužili život. Výtěžek celé akce bude předán právě v pondělí 15.7.2019 Centru pro plicní hypertenzi fakultní nemocnice v Praze.

Finální částka se přehoupla přes krásný milion korun. Přesná výše finančního daru bude oznámena na tiskové konferenci v pondělí ve Žlutých lázních.

Akce se uskuteční dne 15.7.2019 od 15.00 hodin v Praze ve Žlutých lázních v restauraci Modrý bar.

Přítomni budou: Tonda Rauer, Tomáš Hrbáček (Harlej), Pavel Pásek, Miro Šmajda (Walda Gang) a zástupci skupin, které na akci vystoupili. Za pořádající agenturu Magmakoncert bude přítomen Radek Sladký.

Za oddělení nemocnice budou přítomni: přednosta kliniky profesor doc. MUDr. Pavel Jansa, Ph.D., profesor MUDr. Michael Aschermann, DrSc, a ošetřující lékař Vládi Šafránka MUDr. David Ambrož

Tonda Rauer (Harlej) a Pavel Pásek (Walda Gang) organizátoři celé akce k tomu dodávají: „Chtěli jsme, aby si mohli fanoušci i kamarádi Vláďu připomenout a možná se s ním nějakým způsobem i rozloučit. Vláďa hraní miloval, takže koncert byl jasná volba a to, že výtěžek akce půjde na pomoc oddělení, které pomáhalo Vláďovi, bylo taky jasný hned od začátku.“

Podobné příspěvky

Finská kapela HIM navštíví Prahu

Afri

Pražský klub Modrá Vopice je tady hezkou řádku let. Nezdá se, ale je to tak!

Afri

Barevný podzim, ideální čas pro návštěvu ZOO Praha

Afri