Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Pozvánky na akce

Šmoulové se loučí s Českou republikou

Dobrodružný park Šmoulové – Magický svět se na Vánoce stěhuje mimo ČR. Tvůrci velkolepých výstav jako Tutanchamon, Cosmos Discovery nebo Titanic přesouvají šmoulí svět za hranice republiky.  Poslední dny ve světě šmoulů doslova v nadživotní velikosti si v ČR budeme moci užít už jen do první adventní neděle. 

7000 m2 zábavy, radosti a dobrodružství si děti užijí už jen do 3. 12. 2023

Šmoulí kouzelný les od jara nabízel tisícům dětí i rodičů mnoho zábavy a radosti, ale také interaktivní atrakce a virtuálnírealitu. Děti i jejich rodiče se dozvěděli, kterému ze šmoulů se nejvíce podobají, naučili se mluvit šmoulí řečí nebo uvařit kouzelný lektvar. Nejdůležitějším úkolem však bylo porazit zákeřného čaroděje Gargamela a jeho kocoura Azraela. Při této dobrodružné misi se děti také dozvěděly jak zachránit nejenom ten šmoulí, ale i náš lidský les a mnoho dalších zajímavých informacích o přírodě. 

Tím však Šmoulí dobrodružství zdaleka nekončí. V prvním patře čeká na děti velká herní zóna s lego hernou, poníky a závodyautíček. Největší radost dětem dělala velká soft play zóna plná skluzavek prolézaček a balónků.

To vše za cenu jedné vstupenky!

Šmoulové – magicky svět již za pár dní v Brně končí a poslední možnost vidět tuto unikátní hravou expozici pro malé i velké je už jen do 3. 12. 2023.

fotogalerie: fotokredit PR SOUP

Eva Polívková

 

 

Podobné příspěvky

Galerie v Roudnici nad Labem zve na ukončení výstavy Vladimíra Vély

Petr Ondrášek

Malostranská beseda v listopadu

Šebík

Praha opět přivítá chorvatského klavírního virtuose Maksima Mrvicu

Šebík