Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Pozvánky na akce

Šmoulové zůstávají v Brně i na Vánoce!

smoulinka

Šmoulové na Výstavišti v Brně vybudovali ohromný dobrodružný park, Šmoulí vesnici, LEGO hernu, bazének s lodičkami a více než 40 dalších atrakcí. Celkem přes 10 000 m2 zábavy a dobrodružství. 

A to vše zůstává v Brně až do 31.12.2023!

Vydejte se s dětmi na dobrodružný výlet, užijte si zábavu, dobrodružství, spoustu pohybu i virtuální realitu. S Taťkou Šmoulou a jeho přáteli zachráníte šmoulí les, vyzrajete nad zákeřným čarodějem Gargamelem a jeho kocourem Azraelem. Na přírodovědné stezce se naučíte, jak pomoci i našemu lesu. Ve Šmoulí vesnici zjistíte, kterému ze slavných Šmoulů se nejvíce podobáte, naučíte se mluvit šmoulí řečí a v domečku Taťky Šmouly se dokonce ve Šmoulu i proměníte! Svůj výlet do pohádkového světa Šmoulů zakončíte dlouhým letem na čápovi ve virtuální realitě. Ta je speciálně přizpůsobena dětem.

Tím však zábava zdaleka nekončí!

Užijte si zdravý pohyb venku i uvnitř. Kromě velké venkovní zábavní zóny s bazénkem a lodičkami, skákacími hrady, houpačkami a pískovištěm, které najdete hned u vstupu do pavilonu C, nezapomeňte navštívit první patro nad Šmoulí vesnicí. Tam si užijete jízdu na plyšových ponících, LEGO hernu nebo závody autíček a další skákací hrad. Největším lákadlem je však velká FUN PLAY ZÓNA plná klouzaček, prolézaček a balónků.

Šmoulí maskoti a animátoři baví děti po celý den jak ve Šmoulí vesnici, tak v zábavním parku i ve venkovní hrací zóně. Navíc každou neděli je v parku od 14 hod Šmoulí diskotéka. 

„Šmoulové mají v Brně obrovský úspěch, a nám se podařilo prodloužit smlouvu se zahraniční produkcí tak, že s námi Šmoulové mohou zůstat v Brně až do Vánoc. Je to určitě skvělá zpráva nejen pro rodiče, ale i pro učitelky v mateřských a základních školách, které tak mohou náš šmoulí svět navštívit se svými malými svěřenci, protože se tu děti nejen vyřádí, ale také se něco dozvědí o přírodě a její ochraně. Navíc pro školní skupiny stále platí speciální sleva na vstupenky a pedagogický doprovod má vstup úplně zdarma. Dále samozřejmě zůstávají v platnosti i cenově zvýhodněné „happy hour“, při kterých můžete od pondělí do čtvrtka navštívit park za cenu jen 220 Kč na osobu. A mohu prozradit, že již nyní s celým týmem šmoulů vymýšlíme a připravujeme další nové atrakce na celý podzim a Vánoce,“ říká Květa Havelková, za tým JVS GROUP.

To vše za cenu jedné vstupenky 

Všechny vnitřní prostory jsou klimatizovány, poskytují tak příjemný úkryt před horkým nebo naopak deštivým počasím. Šmoulové a jejich Magický svět pobaví děti i jejich rodiče po celý den. Součástí parku je i kavárna, restaurace a venkovní stánek s občerstvením.  Nikdo od Šmoulů neodchází s prázdnou. Každé dítě dostane velkou cestovatelskou mapu plnou úkolů a na konci také diplom, že cestu úspěšně absolvovalo.

Nově je park otevřen až do 31.12. 2023. 

Vstupenky na www.smoulovebrno.cz nebo přímo na pokladně na Výstavišti Brno, pavilon C.

Pakování za poplatek přímo na Výstavišti.

Eva Polívková

Podobné příspěvky

Šach & Mat: Vignerová a Fajksová hrají o muže svých snů

Šebík

Westfield Chodov zve všechny fanoušky světa kouzel

Afri

Jitka Molavcová rozjela úspěšné šansonové turné!

Šebík