Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Pozvánky na akce

V Pilsner Urquell Experience připravili pro každého otce speciální dárek

Kromě interaktivní prohlídky historií a současností prvního zlatého ležáku světa si v týdnu od 15. do 21. června v Pilsner Urquell Experience připravili pro každého otce speciální dárek – personalizovanou lahev piva Pilsner Urquell s vlastním jménem na krčkové etiketě.

pilsnerPilsner Urquell: The Original Beer Experience, nově otevřená expozice v Praze, oslavuje den otců zcela neotřelým způsobem.

Každý otec tak získá k zakoupené vstupence zcela unikátní produkt, který je dostupný pouze v zážitkové expozici Pilsner Urquell Experience v Praze na Václavském náměstí.

V Pilsner Urquell Experience také odstartovaly kurzy čepování, kde se všichni pivní nadšenci mohou naučit čepovat dokonalou hladinku, šnyt i mlíko. Kurz trvá 60 minut a je k dispozici denně.

Více informací o Pilsner Urquell: The Original Beer Experience a aktivitě ke Dni otců je dispozici na webových stránkách a také na Facebooku nebo Instagramu.

O Pilsner Urquell: The Original Beer Experience

Pilsner Urquell: The Original Beer Experience je multimediální atrakce cílící na všechny smysly, jež představuje příběh Pilsner Urquell, nejoblíbenějšího a nejslavnějšího českého piva. Pilsner Urquell Experience se nachází v dolní části Václavského náměstí, v památkově chráněné budově bývalé Pražské úvěrní banky postavené v roce 1902. Návštěvníkům nabízí unikátní zážitek, který v České republice doposud chyběl, a nabízí spoustu aktivit a zábavy. Součástí je poutavá vzdělávací expozice o historii plzeňského piva, 360° herní zóna, pivnice či školy čepování, kde se hosté mohou naučit umění čepování od profesionálů, prémiový bar a Výčep U Zvonu. Vstupné na The Original Tour činí 490 Kč (cca 21 €) a zahrnuje rovněž jednu ochutnávku piva a dvě 0,3l piva v pivnici. Vstupné na školu čepování pak začíná na 659 Kč (27,90 €). The Original Experience Company je oficiálním držitelem licence k užívání značky Pilsner Urquell. Zážitek navrhla a realizovala kalifornská společnost BRC Imagination Arts, jež se specializuje na příběhy světových značek. Podílela se např. na přípravě domovů značek Johnnie Walker, Jameson, Guinness nebo Coca-Cola.

O The Original Experience Company

The Original Experience Company je zodpovědná za realizaci a provozování Pilsner Urquell: The Original Beer Experience. Společnost je oficiálním držitelem licence od Plzeňského Prazdroje a byla založena skupinou soukromých investorů jako samostatný podnik.

Ondřej Veselý

Jiří Sainer

Podobné příspěvky

Akce Optika roku

Afri

Westfield Chodov zve všechny fanoušky světa kouzel

Afri

Rodičovství a výchova dětí v kontextu moudrosti traumatu a vývojové vědy

Afri