Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Pozvánky na akce

Ve Žlutých lázních se zabydlí strašidla a oslaví Yelloween

Strašidelný-den

 Areál Žluté lázně v pražském Podolí připravuje setkání všech strašidel. Stylový Yelloween mohou přijít oslavit malí i velcí návštěvníci v maskách a kostýmech všech hrůzostrašně vypadajících nadpozemských bytostí poslední říjnovou sobotu 29. října. Chybět nebude ani strašidelná show, dlabání dýní i řada akcí a zábavy pro děti. Vstup je zdarma.

Program akce začne v sobotu ve 12 hodin a potrvá až do setmění do 19 hodin.

„Žlutolázeňský strašidelný den jsme stylově nazvali Yelloween a na děti čeká celoareálový program plný her, soutěží a dalších zajímavých aktivit,“ říká Libuše Klinková, manažerka dětských programů ve Žlutých lázních.

Odvážní malí „bubáci“ v kostýmech absolvují strašidelnou stezku celým areálem se spoustou úkolů. Projdou dům hrůzy, zastaví se v čertově kuchyni a Duchoslavově skrýši, nakouknou do pavoučího doupěte a nevyhnou se ani upíří dílně. Malí návštěvníci budou dlabat také tradiční dýni, nebo si na památku vyrobí ve strašidelné dílně maskota ducha Duchoslava. Na pódiu mohou děti každou celou hodinu soutěžit a po celý den poslouchat písničky, nebo shlédnout divadelní a taneční vystoupení.

Naprostou novinkou bude letos možnost navštívit mobilní planetárium a projet se po areálu na ponících.

Strašidelný  den- Žluté  lázně
Strašidelný den- Žluté lázně

Podobné příspěvky

Multižánrová Lakuna křtí v Malostranské besedě svou debutovou desku

Šebík

Začíná Týden nízkoprahových klubů

Afri

Oblíbená a zkušená věštkyně Helen Silvan vykládá karty a pořádá úplňkové rituály, po kterých se lidem plní jejich vytoužená přání.

Afri