Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Pozvánky na akce Zprávy z Prahy

Veletrh představí nové možnosti franchisingu

V Praze, 12. 2. 2015 – Kaleidoskop do světa podnikání přichystá Mezinárodní výstava pro podnikání a franchising ve dnech 22. – 23. 4. 2015 v Praze v budově OKsystem. Součástí akce je kromě prezentací i odborný konferenční program týkající se nejen tohoto oboru.

Ve světě podnikání je málo možností proto se prosadit a nedostat se při tom do problémů. Nejosvědčenější cestou je v současné době franchising, kdy subjekt poskytne svou zavedenou značku a podnikatelský koncept lokálnímu partnerovi. Ten se tak při rozjezdu svého podnikání soustředí pouze na to podstatné. Tato metoda zaznamenává úspěchy jak v USA, tak v Evropě. Nyní je to velmi oblíbený způsob podnikání i pro český trh.

„Veletrh umožní setkání opravdových zájemců o podnikání a to ve velkém měřítku a na jednom místě. Nejde jen o obecné představení firem. Jde o to nabídnout návštěvníkům to, co potřebují pro úspěch v podnikání, ” říká Ing. Jiří Krajča, organizátor výstavy a doprovodné konference

Na atraktivitě a oblíbenosti akce přispívá i důraz na doprovodný program, který je nedílnou součástí akce. Bude probíhat v konferenční části a to po oba výstavní dny. Návštěvníkům budou prezentována zajímavá a aktuální témata: marketing, franchising, podpora podnikání, právní otázky a ukázky podnikatelských řešení. Druhá část bude věnovaná prezentacím vystavovatelů a jejich konceptů.

Přednášky, prezentace a diskusní fóra jsou určeny pro všechny návštěvníky, zejména však pro malé a střední podnikatele, laickou i odbornou veřejnost, zástupce z řad franchisových poskytovatelů a příjemců a další cílové skupiny. V rámci doprovodného programu vystoupí zástupce vystavujících konceptů a služeb s prezentací a ukázkou vlastní strategie.

Mezinárodní výstava pro podnikání a franchising proběhne v sídle společnosti OKsystem, Na Pankráci 125, Praha 4.

Podobné příspěvky

Galerie Malostranské besedy zahajuje Školu písničkou

Šebík

Pomáhejte a bavte u zajíčka v Café AdAstra

Aleš Fritscher

Vítání slunovratu či Novák Fest v Příbrami

Aleš Fritscher