Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Pozvánky na akce

Výzva šampiónů – zkoušky, prověrky a triumfy

LEADER IMPACT zve na přednášku Krishe Dhanama na téma:  

Motivace, která překračuje hranice

Krish Dhanam je uznávaným odborníkem na poli personalistiky a lidského rozvoje se zaměřením na prodej, služby, rozvoj zaměstnanců, prezentační schopnosti a leadership. Přednáší na téma svobody, disciplíny, důstojnosti, pýchy, etiky v zaměstnání a o vztazích s hloubkou, která rezonuje u každého posluchače.

Přednáška se koná 23. ledna (úterý), v 18:30-20:00 / Tlumočení zajištěno

Hotel IBIS Plzeňská 14, Praha 5

Krish Dhanam se narodil v Indii a získal titul MBA na institutu Management of Technology. V roce 1986 se přestěhoval se svojí budoucí ženou do Spojených států, a v roce 1991 začal pracovat v korporaci Zig Ziglar.

Jako jeden z pouhých dvou výkonných koučů, které osobně vyškolil Zig Ziglar, předává úspěšně v řadě zemí včetně Spojených Států své poselství naděje, humoru a rovnováhy.

V současné době působí jako CEO ve společnosti Skylife Success, je spoluzakladatelem Krish Dhanam Training a také prezidentem Mala Ministries. Je autorem knih: The American Dream from an Indian Heart a From Abstracts to Absolutes. Je přispívajícím autorem knihy, kterou napsal Zig Ziglar –Top Performance. A jeho poslední knihou je titul: Hard Headed and Soft Hearted (spoluautorem je někdejší prezident Microsoftu Rick Belluzo).

Hovořil pro tyto polečnosti:

The United States Army
Christian Dior
Apollo Hospitals
American Airlines
Enterprise Rent-A-Car
Pepsico

Halliburton
Marriott Hotels
AT&T
Internal Revenue Service
Walmart
Club Corp of America

Dhanamovi žijí ve Flower Mound ve státě Texas, jsou pyšnými rodiči syna Nicolase, který je studentem posledního ročníku na fakultě inženýrství.

je hnutí podnikatelů a pracujících, kteří se chtějí osobně i profesionálně jako vedoucí rozvíjet. Kromě pravidelných setkání s přednáškou zajímavého hosta (každé poslední pondělí v měsíci) pořádáme diskusní skupiny, osobní setkání a koučink k profesionálnímu i osobnímu růstu. 

Jindřicha Plachty 3311/18, 150 00 Praha 5
 info@prime-net.cz

Podobné příspěvky

Capro Team Show XI.: Již příští sobotu

Redakce

Praha přivítá druhý ročník festivalu cheesecaků

Šebík

Strašidelná halloweenská atmosféra na Šiklově mlýně 28.10.-1.11. 2020

Redakce