Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Pozvánky na akce

Westfield Chodov zve všechny fanoušky světa kouzel

Westfield Chodov zve všechny fanoušky světa kouzel, aby si od 25. září do 22. října prohlédli umělecké interpretace ikonických míst z oblíbené filmové série. Kouzelnický svět baví velké i malé fanoušky po celém světě, nyní může celá rodina prozkoumat interaktivní prostředí a řadu tematických aktivit. Výstava byla vytvořena ve spolupráci se společnostmi Warner Bros. Discovery Global Themed Entertainment a Eventbox.

VYDEJTE SE DO BRADAVIC VE WESTFIELD CHODOV 

Westfield Chodov otevírá svým návštěvníkům svět kouzel, ve kterém si budou moci prohlédnout stylizovanou repliku vlaku Bradavický expres, projít Hagridovou chatrčí a vyzkoušet si slavný famfrpál, kouzelnickou soutěž v házení camrálem do obručí.

Návštěvníci budou mít také možnost projít se uměleckou ilustrací inspirovanou Zakázaným lesem, kde se budou moci vyfotografovat s kouzelnými bytostmi ukrytými ve stromech. V kvízu mohou prověřit své znalosti o světě Harryho Pottera a užít si taneční vystoupení valčíku z filmu.

„Harry Potter je celosvětový fenomén, a proto jsme velmi rádi, že můžeme všechny fanoušky pozvat do Westfieldu Chodov na prohlídku okouzlujících tematických instalací inspirovaných ikonickými scénami ze slavné filmové série Harry Potter,“ dodává marketingová manažerka Westfieldu Chodov Kateřina Kleslová.

Tematická instalace ve Westfieldu Chodov s názvem Vydejte se do Bradavic bude otevřena každý den během otevírací doby nákupního centra Westfield Chodov. Partnerem akce je Comics Point. Informace o připravovaném programu a další podrobnosti najdete na webových stránkách.

Zdeňka Bursíková          

Kateřina Kleslová

O společnosti Unibail-Rodamco-Westfield

Společnost Unibail-Rodamco-Westfield je vlastníkem, developerem a provozovatelem špičkových udržitelných aktiv v nejdynamičtějších městech Evropy a Spojených států.

Skupina provozuje 78 nákupních center ve 12 zemích, z čehož 45 nese ikonickou značku Westfield. Ročně tato centra navštíví více než 900 milionů lidí a pro prodejce a značky představují jedinečnou platformu pro navázání kontaktu se spotřebiteli. URW má také portfolio prvotřídních kancelářských prostor, 10 kongresových a výstavních komplexů v Paříži a připravuje výstavbu převážně multifunkčních objektů v hodnotě 3 miliard eur. V současné době tvoří 87 % jejího portfolia v hodnotě 52 miliard eur maloobchod, 6 % kanceláře, 5 % kongresové a výstavní prostory a 2 % služby (k 31. prosinci 2022).

Společnost URW je aktivním partnerem velkých měst v projektech revitalizace měst, a to jak v oblasti víceúčelové výstavby, tak v oblasti modernizace budov podle nejlepších standardů udržitelnosti v oboru. Tyto aktivity jsou rozvíjeny v rámci programu Better Places 2030, který usiluje o pozitivní environmentální, sociální a ekonomický přínos městům a komunitám, v nichž URW působí.

Akcie skupiny Unibail-Rodamco-Westfield jsou kotovány na burzách Euronext Paris (Ticker: URW) se sekundární kotací v Austrálii prostřednictvím nástroje Chess Depositary Interests. Skupina má rating BBB+ od společnosti Standard & Poor’s a Baa2 od společnosti Moody’s.

Další informace získáte na adrese www.urw.com.

O společnosti Warner Bros. Discovery Global Themed Entertainment

Discovery Global Themed Entertainment (WBDGTE), součást Warner Bros. Discovery Global Brands, Franchises, and Experiences, je celosvětovým lídrem v oblasti tvorby, vývoje a licencování zábavy na místě, živých akcí, výstav a zážitků v zábavních parcích založených na největších franšízách, příbězích a postavách z filmových, televizních, animovaných a herních studií Warner Bros., HBO, Discovery, DC, Cartoon Network a dalších. WBDGTE je domovem přelomových míst Wizarding World Harryho Pottera v zábavních parcích Universal po celém světě, Warner Bros. World Abu Dhabi, The WB Abu Dhabi, The FRIENDS Experience, The Game of Thrones Studio Tour a nespočtu dalších zážitků inspirovaných Wizarding World, DC, Looney Tunes, Scooby-Doo, Game of Thrones, FRIENDS a dalšími. Díky nejlepším partnerům ve svém oboru společnost WBDGTE umožňuje svým fanouškům po celém světě fyzicky se ponořit do svých oblíbených značek a franšíz.

O Wizarding World

Za ta léta, co Harry Potter vyjel z nádraží King’s Cross na nástupiště devět a tři čtvrtě, zanechala jeho neuvěřitelná dobrodružství v populární kultuře jedinečnou a trvalou stopu. Osm filmů o Harrym Potterovi natočených podle původních příběhů J. K. Rowlingové oživilo kouzelnické příběhy a dnes je Wizarding World uznáván jako jedna z nejoblíbenějších značek na světě. 

 

Podobné příspěvky

Pozvánka na výstavu Petra Brodeckého

Ilja Hynek

Trojská botanická zahrada voní po levanduli a láká na květy letniček i jedovatou Ďáblovu zahrádku

Afri

Únor bude v trojské botanické zahradě patřit lásce Vydejte se na romantické rande do skleníku Fata Morgana nebo do spící zahrady

Jaroslav Hauer