Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Pozvánky na akce

Zábavní park Majaland v pražském nákupním centru POP Airport se rozrůstá

Zabavny-park-PRAHA

Zábavní park Majaland, který se nachází v pražském outletovém nákupním centru POP Airport, je svou rozlohou přes 9 000 m2 největším krytým zábavním parkem v Čechách. Nyní vnitřní část věnovanou světu Včelky Máji a jejích přátel doplní i venkovní část o rozloze 5 000 m2, která je zasazena do světa hrdinů Superwings. „Venkovní část zábavního parku jsme plánovali od samotného začátku. Jeho věnování Supwerwings tematicky krásně koresponduje s tím, že se nacházíme hned vedle pražského letiště Václava Havla,“ popisuje ředitel parku Miroslav Ducháč.

Největší krytý zábavní park v Čechách zve na venkovní atrakce od nizozemského architekta

· Zábavní park Majaland otevírá novou venkovní část věnovanou oblíbeným dětským hrdinům Superwings.

· Za ideovou koncepcí venkovní části parku stojí belgické studio Plopsa, architektem parku je nizozemská kapacita v oboru Kristof Van Hove.

· Atrakce pocházejí od evropských a českých výrobců, děti se tak můžou vydovádět na atrakcích například od firmy Mirakulum, která stojí za stejnojmenným zábavním parkem.

· Nová venkovní část zábavního parku se rozprostírá na 5 000 m2, do konce roku v ní přibydou ještě další atrakce.

Ve venkovní části se můžou návštěvníci těšit na několik nových atrakcí, například na osmnáctimístný kolotoč Albertův let, Paulovo dopravní hřiště s 12 elektrickými auty, Mega trampolínu o rozměru 16,5 x 10 metrů nebo Létající kola, na kterých se děti povozí ve výšce 3 metry nad zemí.Samozřejmostí jsou i stánky s občerstvením.

Venkovní část, která bude v provozu od dubna do října, pěkně doplní krytou část zábavního parku, kde si děti užívají impozantní atrakce včetně bezmála čtvrt kilometru dlouhé horské dráhy s převýšením 9 metrů,“ říká Miroslav Ducháč.

Další atrakce v parku věnovaném Superwings ještě přibydou. „Chystáme dvě další atrakce a pro zpříjemnění pobytu v létě také chystáme do konce roku vysadit v parku vzrostlé stromy. Už příští sezónu se návštěvníci budou moci těšit také na venkovní část naší oblíbené včelí univerzity s květnou loukou a naučnou stezkou,“ dodává Miroslav Ducháč.

Vyzkoušet novou část zábavního parku můžou rodiče spolu s dětmi třeba mezi 28. srpnem a 10. září, kdy POP Airport chystá nákupní akci Zpátky do školy. V rámci akce nákupní centrum nabídne slevy až 70 %. A zatímco si rodiče budou užívat outletové nákupy, můžou děti vyzkoušet všechny atrakce, které si pro ně Majaland nachystal.

Za ideovou koncepcí parku je belgické studio Plopsa, architektem je nizozemská kapacita v oboru designu zábavních parků Kristof Van Hove. Atrakce dodávají od zavedení čeští (Mirakulum, Skákejte CZ) a evropští dodavatelé (SB International, Antonio Zamperla S.p.A.) a splňují nejpřísnější kritéria včetně certifikace TÜV.

Jan Čambora 

Podobné příspěvky

Three Days Grace vystoupí v lednu v Praze

Aleš Fritscher

Modrá Vopice – Program duben 2017

Šebík

Pozvánka na výstavu infračervených fotografií

Ilja Hynek