Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Pozvánky na akce

Začíná Veletrh FOR DECOR

Veletrh přináší jedinečnou příležitost především pro obchodníky a všechny, kdo se zajímají o nejnovější trendy v dekoracích, bytových a kuchyňských doplňcích a dárkovém zboží.

Veletrh FOR DECOR začíná již tento čtvrtek, již stavíme, instalujeme a ladíme!

Co můžete očekávat na letošním veletrhu:

1. Nové kolekce pro vánoční sezónu: Představíme vám nejnovější kolekce dekorací a dárků pro letošní vánoční sezónu. Objevte trendy barvy, vzory a styly, které budou dominovat během těchto svátečních dnů.

2. Široký výběr produktů: Veletrh nabídne širokou škálu produktů, od luxusních dekorací, po praktické doplňky a originální dárky pro každou příležitost.

3. Kontrakty: jste obchodník hledající nové dodavatele nebo designér potřebující nové inspirace pro své projekty? Kontraktační veletrh vám umožní navázat cenné obchodní kontakty a objevit nové produkty a řešení.

veletrh nábytku FOR INTERIOR4. Ideální příležitost: pro setkání s profesionály z odvětví, výměnu zkušeností a navázání nových obchodních vztahů.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou událost, která vás přivede do světa inspirace a inovace v oblasti dekorací, bytových a kuchyňských doplňků a dárkového zboží. Již tento čtvrtek startujeme a vy můžete být součástí této kreativní a obchodní atmosféry.

Registrace pro obchodníky a odborníky  je zdarma, stačí se přihlásit na  webovém portálu www.fordecor.cz/registrace

V souběhu můžete navštívit na jednu vstupenku od pátku do soboty také souběžný veletrh SBĚRATEL.

Těšíme se na vás na Veletrhu!

https://fordecor.cz/

Podobné příspěvky

VELIKONOČNÍ POZDRAV MARKÉTY FASSATI

Aleš Fritscher

Barevný podzim, ideální čas pro návštěvu ZOO Praha

Aleš Fritscher

Mezinárodní projekt umění – Andělé světa

Šebík