Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Pozvánky na akce Vodní sport

Závodní pravidla jachtingu – ŠTÍT I MEČ

jachting

Přednášky pro jachtaře i širokou veřejnost Jachtařská akademie ČSJ pravidelně pořádá již od roku 2014. Další ze série přednášek je na programu v úterý 25. ledna.

ZAVODNÍ PRAVIDLA JACHTINGU – ŠTÍT I MEČ

jachting-skolaPřijdou Vám pravidla jachtingu složitá nebo zbytečná? Mezinárodní rozhodčí a aktivní závodník ve třídě RS700 Vašek Brabec, Vám v této přednášce, která bude vedena interaktivní formou, představí základní koncept fungování pravidel jachtingu, poradí Vám jak se v nich vyznat a dozvíte se i tipy a triky jak tyto znalosti využít na vodě, ale i v případě nouze u protestu.

Pořádá: kolektiv Jachtařské akademie ČSJ NEWTON University.

Čas přednášky: 25.1. 2022 od 18:00 na adrese: Kongresové centrum Praha, 5. května 1640/ 65,  Nusle, 140 21 PRAHA 4, NEWTON University – vchod č. 6 / 4. patro / učebna 5.

Vstupné pro veřejnost je 300 Kč, pro posluchače NEWTON University je 150 Kč, pro nositele závodní licence ČSJ a SZJ zdarma.

Průběh přednášky: všechny přednášky budou moci být presenčně navštíveny v omezeném počtu 50 míst, při dodržení veškerých, platných hygienických opatření, anebo na on- line živý přenos bez omezení.  Po obdržení platby, či potvrzení závodní licence, obdrží zájemci pozvánku na presenční účast, anebo link na on- line přenos.

Registrace: je možná do 15:00 25.1. 2022.

Záznam přednášek: přednáška bude natočena, nastříhána, okomentována a uveřejněna na stránkách Jachtařské akademie- www.jacht-akademie.cz . 

Denisa Binjošová

www.jacht-akademie.cz

www.newton.university

Podobné příspěvky

Pánové to zítra rozproudí…

Šebík

V Praze na Markétě se 8. září pojede 46. Memoriál Luboše Tomíčka

Afri

Radek Pilař připravil dobrodružství pro malé i velké

Afri