Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Hudba Pozvánky na akce

Zpěvák Daniel Zappi zve na SHAKESPEARE IN SONGS

V Písecké bráně vystoupí 26.8. Daniel Zappi, akce  by mohla zaujmout především milovníky starého anglického jazyka. Všechny texty zazní i v překladu s krásným projevem a hudbou Daniela Zappi.

Italsko-anglický herec, hudebník a skladatel, který působí v Praze  s pořadem již procestoval Evropu. Pohledný modrooký a tmavovlasý zpěvák, který se sám doprovází na kytaru, učí hudbu na mezinárodní škole Riverside School Specializuje se na vystoupení, ve kterých se snoubí drama a hudba. Je také provozovatelem vlastní mezinárodní divadelní společnosti a skladatelem hudby pro divadelní produkce a reklamu. Kromě hry na kytaru ovládá i hru na klavír. Do širokého povědomí televizních diváků se dostal svým vystoupením v soutěžní show Česko Slovensko má talent 2019 Vyzpíval si dokonce zlatý bzučák, který stiskla porotkyně Diana Mórová. Stal se tak jedním ze čtyř šťastlivců, které diváci uvidí znovu rovnou ve finále v souboji o celkovou výhru v soutěži. Porotkyně Marta Jandová o něm pro změnu prohlásil, že se bude hodně divit, pokud nevyhraje. Jeho maminka je Italka, otec Angličan a manželka Adéla Slovenka. Žijí společně v Praze a vychovávají syna Lukáše a George. Daniel, který se narodil 16. října 1983 navazuje na dvouletou pauzu, kdy v Čechách nevystupoval.

D: Zappa

Mezi jeho nejznámější písničky patří  coververze písně Caruso (Jaká to nádhera). Píseň věnovanou jednomu z nejslavnějších světových tenoristů všech dob, Enricovi Carusovi, napsal v roce 1986 italský skladatel a zpěvák, Lucio Dalla. Píseň má v repertoáru řada zpěváků-Luciano Pavarotti, Andrea Bocelli, Marian Vojtko, Štefan Margita, Marta Kubišová a další. K dalším patří Píseň moře (Song of the Sea), In Love With Love, Stefanie, I Was There.

Koncert v Písecké bráně se uskuteční 26. 8. od 20 hod. Vstupné 190 Kč, snížené 100 Kč na GoOut.cz nebo na místě.

Jaromír Hanpl                             Foto: SNČR

Podobné příspěvky

17. ročník pro neslyšící MISS & MISTER DEAF WORLD & EUROPE & ASIA 2017 v Praze

Jaroslav Hauer

Malostranské vinobraní – Dozvuky horňáckých slavností letos zakončí samostatný koncert Vlasty Redla s kapelou.

Jaroslav Hauer

Support Lesbiens na novém klipu spolupracovali s Ivou Pazderkovou

Afri