Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Hudba Kultura Pozvánky na akce

Praha přivítá další ročník hudebního festivalu Metronome Prague

Již šestý ročník multižánrového hudebního festivalu Metronome se uskuteční letos v Praze. Tato kulturní událost proběhne od 21. do 24. června 2023 v areálu Výstaviště Praha a návštěvníkům přinese možnost zhlédnout vystoupení řady hvězd zahraniční i domácí hudební scény. Mezi nimi nebudou chybět Jamiroquai, Tove Lo, Zaz, Aurora, M83 či skupina White Lies. Celou akci zahájí dvojkoncert Davida Kollera a ukrajinského uskupení Queen Orchestra.

Máme velkou radost, že můžeme být letos opět partnery největší pražské hudební události a pokračovat tak v našem závazku podporovat ty nejzajímavější české projekty v oblasti kultury. Návštěvníkům akce Metronome Prague navíc nabízíme 10% slevu na ubytování v našem hotelu během konání festivalu,“ říká Štěpán Malý, marketingový a obchodní ředitel pražského hotelu Marriott.

Festival se uskuteční na pražském Výstavišti a nabídne více než 80 hudebních vystoupení, přes 300 účinkujících a bohatý doprovodný program. Vedle celé řady světových hvězd se představí i domácí hudební špička jako jsou Monkey Business s hosty ze skupiny J.A.R., David Koller nebo PSH s živou kapelou.

Součástí Metronome Prague je také pestrý doprovodný program, který zahrnuje festival podcastů, únikovou hru, filmovou produkci, dále vybrané programy neziskových organizací, výstavy, workshopy a mnoho dalšího. Bohatá gastro sekce pak bude letos jakýmsi malým food festivalem, kde budou zastoupeny kuchyně z nejrůznějších koutů světa. Na své si přijdou rovněž ti nejmenší návštěvníci, pro které bude připravena dětská zóna.

O Prague Marriott Hotel

Prague Marriott Hotel se nachází v centru hlavního města v docházkové vzdálenosti od nejznámějších historických památek a oblíbených nákupních center. Nově zrekonstruovaný hotel nabízí moderně zařízené, prostorné pokoje a luxusní apartmá. Součástí hotelu je také nový koncept restaurace The Artisan s otevřenou kuchyní, která se zaměřuje na moderní české pokrmy ze sezónních produktů od lokálních farmářů. Opravdovým kulinářským zážitkem jsou nedělní brunche pro celou rodinu. V rámci hotelu jsou k dispozici i moderní konferenční prostory, fitness či garáž pro 400 aut. Prague Marriott hotel partnersky podporuje celou řadu významných kulturních, charitativních a sportovních akcí v ČR.

Kristýna Štefanková

Podobné příspěvky

BATIST Nej sestřičkou se stala Marcela Murasová z Ostravy!

Jaroslav Hauer

Festival Hrady CZ se přesouvá i s Kabáty na Moravu, tento týden rozezní Veveří

Šebík

  Josef Sudek / Otto Rothmayer: Návštěva u pana kouzelníka

Redakce