Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Film Kultura

SUPERŽENA – film, který se z poloviny odehrává ve vodě

film

Natáčení celovečerního filmu SUPERŽENA  režisérky Evy Toulové je v plných obrátkách. Štáb má za sebou natáčecí blok v Praze i ve Štramberku. Vizuálně netradičně pojatý snímek ze současnosti, který naráží na téma hledání postavení moderní ženy, slibuje atraktivní podívanou se známými tvářemi i podvodní natáčení. Tvůrci komedie Casting na lásku začali  s natáčením nového celovečerního filmu s názvem Superžena. Příjemné májové podnebí patřilo stěžejní vztahovým scénám snímku, kterých se zhostila herecká dvojice – Matouš Ruml a režisérka Eva Toulová.

SUPERŽENA – film, který se z poloviny odehrává ve vodě

superzenaHlavní protagonistka – jako svobodná bezdětná třicátnice – nenaplňuje očekávání okolí, když netouží po závratné kariéře ani založení rodiny. Bojuje s každodenními tlaky tak dlouho, dokud nátlaku nepodlehne a nerozhodne se být perfektní Superženou ve všech ohledech tak, jak to společnost vyžaduje.“ představuje snímek jeho režisérka Eva Toulová.

Zamilované scény páru se natáčeli ve Štramberském hotelu Gong, čekala herecký pár scéna polibku. Dalšími z lokací, které štáb čekají, je Mladá Boleslav, červený Kostelec a Praha.

superzenaVe filmu ukazujeme svět několika snových realit, do kterých hlavní hrdinka ve svých představách utíká. Není to úplně jednoduché natáčení, protože se část filmu odehrává i pod vodou.” upřesnil producent Pavel Mědílek. „Voda nám celkově zabírá skoro polovinu filmu – ať už jde o vanu nebo bazén.

 Snímek, ve které si zahraje například Igor Bareš, Matouš Ruml, Natálie Grossová a další známé tváře, vzniká pod společností Copperfilm a bude dotočen v první polovině tohoto roku. Diváci těšit v kinech v roce 2022.

Tereza Mědílková

produkce

Foto: Elena Yermachenko

 

Podobné příspěvky

ROYAL MOSCOW BALLET 2* vyprodal Kongresové centrum

Jaroslav Hauer

Laterna magika slaví 60 let, Národní divadlo chystá unikátní program

Jaroslav Hauer

Hybatelé rezonance ve čtvrtek oslaví návrat na koncertní pódia recitálem Lukáše Klánského

Afri