Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Tanec

Nový koncept pánské strip show vás pobaví i nadchne

Exkluzivní celovečerní představení pánské taneční skupiny MEN4QUEEN, kde prožijete nezapomenutelný večer plný vášně, tance, potěšení pro dámské oko a hlavně zážitek, na který už nikdy nezapomenete. 

Jste odvážná a máte ráda zábavu? Tak právě pro vás je 

Zapomeňte na klasické zastaralé lascivní show bez nápadu nebo ducha. Tento nový projekt představuje exkluzivní pánskou show na evropské úrovni. Žádná laciná „svlíkačka“! Čeká vás strhující 90minutové představení, které vás nenechá v klidu. Nejenže uvidíte nádherná muskulaturní těla tanečníků, ale také nebezpečné akrobacie, tanec a zažijete mrazivou vášeň a potěšení!

To je jinými slovy MEN4QUEEN STRIP STORY SHOW.

Men4Queen je mezinárodní tým tanečníků, jehož posláním je zboření mýtů o vnímání pánského striptýzu jakožto vulgární a laciné podívané. Snaží se je posunout směrem k umění a divadlu. A to se jim daří!

Umělci umožňují moderním uspěchaným ženám, které nemají čas samy pro sebe, zažít zábavu na úrovni, u které se nemusí červenat. Zcela nový formát striptýzové show vznikl pod taktovkou zkušeného režiséra a komika JK Sancheze. Ten svůj talent již brzy představí právě v největší show této branže v Evropě. Kombinace audiovizuální podívané, standupu a prvotřídní choreografie tvoří dojemnou, podmanivou a zábavnopu představu oslovující ženy všech věkových skupin. 

MEN4QUEEN

„Nebylo zprvu jednoduché přetvořit vizi a celkové pojetí klasického pánského striptýzu. Dodnes je spousta skupin zaměřených na tento druh zábavy, ale stále se potácí na hranici 90. let. Nejen co se tance, výpravy a provedení týče, ale také práce s publikem a jak jej vnímat. Snažil jsem se vytvořit formát, který by mohl konkurovat muzikálům či velkým galashow programům. Divák, a záměrně říkám divák, protože na naší show jsou vítaní také pánové, se může těšit nejen na vypracovaná těla všech protagonistů, ale také na velkolepé choreografie, akrobacii, komediální standup, zpěv a tak dále,“ láká JK Sanchez na své dílo. 

V rámci této nevšední zážitkové show můžete očekávat nejen bezpečné a působivé prostředí pro oslavu ženské síly a krásy, ale také právě kvalitní standup, emotivní choreografie nebo jedinečné hosty, kteří dodají show další rozměr a nezapomenutelnou atmosféru.

Vstupenky na Strip Story Show v Kongresovém centru v Praze se uskuteční 20. ledna 2024. 

https://www.ticketmaster.cz/event/trip-story-vstupenky/48631

Eva Polívková

 

Podobné příspěvky

ČESKO-SLOVENSKÝ PLES 2023 | 9. ročník

Redakce

Vánoční taneční scéna 2023 v pražském Kongresovém centru

Redakce

Roztančené divadlo Praha, IV. ročník

Redakce