Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Umění

Podpořte český porcelánový příběh Haas & Czjzek

porcelán

Dovolujeme si vás oslovit jménem celosvětově unikátního nového start-upového projektu BohemiaPorcelainStory.com.

Projektu s puncem absolutního originálu  od Haas & Czjzek 1792. Digitální fotoreprodukce originálního desingu, dekorace a  tvorby, jakož i velmi působivého portfolia  odběratelů a zákazníků, jež si zde nechávali vyrobit porcelánové výrobky  a to včetně svých emblémů.

Vysoká exkluzivita značky Haas & Czjzek vychází z dlouhé a úspěšné tradice výroby porcelánu v Čechách, jejíž počátky sahají až do roku 1792 a má svůj původ rovněž v rakouské a zejména vídeňské historii.

Bude nám ctí, pokud i Vy nahlédnete do této dosud skryté, poprvé veřejně sdílené a okouzlující sbírky detailů, která obsahuje kompletní výrobky s popisem a definicemi.

Povahou se jedná o nevyčerpatelný zdroj vzdělávání, inspirace či klasifikační podklad ke všemu co Haas & Czjzek v celosvětovém měřítku vyráběl. 

Jsme přesvědčeni, že databáze BPS bude vyhledávanou oblastí autorů, tvůrců či designerů, historiků, prodejců a zejména také lidí, jenž mají porcelán prostě rádi. Eventuálně i umělců, kteří své myšlenky transformují do reálného světa pro radost všech lidí.

Vaše příspěvky můžete zasílat na číslo účtu: 2865585043/0800. Do zprávy pro příjemce prosím uvést vaše jméno a informaci, že jde o dar. V případě nutnosti dalších informací nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 601 001 367.

Podobné příspěvky

Tatiana Kovaříková: Nebýt panenek, nejsem módní návrhářka

Jaroslav Hauer

Ve Valdštejnské jízdárně v Praze jsou vystavena díla Petra Brandla

Petr Ondrášek

Křišťál jako z ledu, který nikdy neroztaje

Redakce