Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Umění

Podpořte český porcelánový příběh Haas & Czjzek

porcelán

Společnost St. Michael si vás dovoluje oslovit jménem celosvětově unikátního nového start-upového projektu BohemiaPorcelainStory.com.

https://www.bohemiaporcelainstory.com/donate/thanks

Projektu s puncem absolutního originálu  od Haas & Czjzek 1792. Digitální fotoreprodukce originální sbírky desingu, dekorace a  tvorby, jakož i velmi působivého portfolia  odběratelů a zákazníků, jež si zde nechávali vyrobit porcelánové výrobky  a to včetně svých emblémů.

Vysoká exkluzivita značky Haas & Czjzek vychází z dlouhé a úspěšné tradice výroby porcelánu v Čechách, jejíž počátky sahají až do roku 1792 a má svůj původ rovněž v rakouské a zejména vídeňské historii.

Bude nám ctí, pokud i Vy nahlédnete do této dosud skryté, poprvé veřejně sdílené a okouzlující sbírky detailů, která obsahuje kompletní výrobky s popisem a definicemi.

Povahou se jedná o nevyčerpatelný zdroj vzdělávání, inspirace či klasifikační podklad ke všemu co Haas & Czjzek v celosvětovém měřítku vyráběl. 

Jsme přesvědčeni, že databáze BPS bude vyhledávanou oblastí autorů, tvůrců či designerů, historiků, prodejců a zejména také lidí, jenž mají porcelán prostě rádi a to z celého světa. Eventuálně i umělců, kteří své myšlenky transformují do reálného světa pro radost všech lidí.

Podobné příspěvky

Kristian Kodet Velikonoce a “vězení” v USA kvůli koronaviru

Jaroslav Hauer

Muzeum skla a bižuterie spouští online aktivity pro návštěvníky

Afri

Comeback Adamcové se šperky Tricolora

Jaroslav Hauer