Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Kultura

Václav Neckář oslavil sedmdesátku

Dne  23.10. 2013  oslavil Václav Neckář se svými  přáteli v Mount Steak Restaurantu, sedmdesátku .

To, že patří Václav Neckář mezi zpěváky s bohatou fanouškovskou základnou, ale také slušnou řádkou přátel a kamarádů, se ukázalo na oslavě jeho 70. narozenin. Zatímco oslavenec přijímal gratulace svých kolegů z branže, jeho bratr Jan Neckář nestačil odepisovat na smsky dalších gratulantů. “To ani nemluvím o webu, kam Vaškovi napsaly tisíce lidí. Ani jsem na všechny nemohl odpovědět”, přiznal zpěvákův bratr, že má za sebou perné dny.

V Mount Steak Restaurantu se přáteli jubilanta dveře netrhly. Mezi prvními se objevil Zdeněk Podhůrský s Pavlem Vohnoutem a skupinou Blue Rocket, hned po nich Jiří Vondráček a další pěvečtí kolegové, kteří Václavovi na místě zazpívali. Popřát přišel i režisér Jiří Menzel, herečka Dáda Patrasová, bavič Petr Novotný, houslista Jaroslav Svěcený nebo producent František Janeček. Ti všichni byli pro oslavence milým překvapením. “Vůbec jsem nevěděl, co brácha chystá, když přišel s tím, že zajistil malou rodinnou oslavu”, usmívá se čerstvý sedmdesátník. “Pozval nejen rodinu, ale tolik přátel, zajistil dorty, raut a taky makedonské vínko Budžak, které já mám moc rád …”

Mezi pěveckými gratulacemi přijímal Václav Neckář také dary od kamarádů a přátel. Většinu darů sice tvořily květiny a víno, oslavence si ale domů odnášel také diplomatický kufřík, poukázku Kili sýry & delikatesy, obrovský perník s vyobrazením Neckářovy podobizny mladých let, spoustu cédéček a knih, sadu čajů s hrnky, energie nápoje Big Shock, obraz se svou podobiznou, tradičně i čokoládové pamlsky a spoustu dárků, které si rozbalí až v klidu doma.

“Tohle všechno než rozbalím a zkonzumuji, budu mít malou oslavu ještě několik týdnů”, vyjádřil se s úsměvem k množství dárků Václav Neckář.

 

Zdroj: Kloboukfilm

Podobné příspěvky

České památky z tisíců kostiček lega – na novou výstavu se vydal i Zdeněk Piškula

Jaroslav Hauer

OBRAZEM: Šestý ročník čajového festivalu Čajomír fest

Afri

Operní tenor Lukáš Moravec zpívá romské a moravské písně …

Šebík