Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Kultura

Za oponu hereckého života se podívali klienti SeniorCentra Klamovka

klamovka

Za oponu hereckého života se podívali klienti SeniorCentra Klamovka díky dvěma skvělým dámám – Haně Čížkové a Jitce Asterové. Herečky se ponořily do vyprávění nejen profesních historek, ale i těch osobnějších a peprnějších. Klienty nenechaly jen poslouchat, do své show je zapojily při dýchacím cvičení, zpěvu či při malé soutěži mezi vyprávěním.

Atmosféru plnou humoru přivezly do SeniorCentra Klamovka herečky Hana Čížková a Jitka Asterová

„Z návštěvy paní Asterové a paní Čížkové odcházeli klienti i pracovníci domova nadšení. Dámy měly krásně připravenou celou hodinku vyprávění a klienti se opravdu bavili. Taková setkání jsou u nás velmi oblíbená, obzvláště tak příjemná a humorná jako s těmito dámami,“ říká vedoucí aktivizace SeniorCentra Klamovka Radka Vondrášková.

Duo známých hereček objíždí s talk show – Mládí nevyprchej – Českou republiku a baví diváky nepřebernými životními příběhy. Hana Čížková a Jitka Asterová jsou dlouholeté kamarádky a obě si v životě prošly množstvím eskapád, o kterých se nebojí mluvit před kterýmkoliv publikem. Jejich přirozená schopnost tropit si legraci z vlastních kotrmelců i životní nadhled přispívá k autenticitě a humoru jejich představení.

Letos dámy s radostí přivítala ředitelka pražského SeneCura SeniorCentra Klamovka paní Petra Pipková. Na jejich vystoupení se přišli podívat klienti v hojném počtu a určitě nelitovali. Cesta k herecké kariéře, zákulisní historky z natáčení i lechtivé příběhy s partnery je bavily po celou dobu, a nezůstalo jen u poslouchání. Paní Asterová je zapojila do krátkého dýchacího cvičení a malé soutěže. Společně si také všichni zazpívali a užili si neobvyklou návštěvu, na kterou jen tak nezapomenou.

Cílem společnosti SeneCura, která je u nás předním poskytovatelem nestátních sociálních pobytových služeb, je umožnit klientům být součástí společenského života a prožívat hezké chvíle. Návštěva paní Asterové a paní Čížkové je toho dokladem, mimo to domovy organizují pravidelně další společenské události, jako například Křeslo pro hosta. Klienti si mohou také pozvat do domova své blízké a prožít s nimi večeři při svíčkách v atmosféře luxusní restaurace.

 Jana Barčáková

——————————————————————————————————————————————————————-

SeneCura SeniorCentrum Klamovka nabízí sociální služby Domov pro seniory a Domov se zvláštním režimem (pro seniory trpící Alzheimerovou chorobu či demencí). Svým klientům zde zajišťují péči 24 hodin 7 dní v týdnu. Kromě zdravotní, ošetřovatelské a sociální péče zde naleznete širokou škálu doplňkových služeb i bohatý výběr volnočasových aktivit. Skupina SeneCura je s více než 2 000 lůžky předním nestátním poskytovatelem pobytových sociálních služeb v České republice. V 17 SeniorCentrech nabízí pobytové sociální služby Domov pro seniory a Domov se zvláštním režimem pro klienty s Alzheimerovou chorobou či jiným typem demence. Zařízení SeneCura jsou založena na partnerství, spolupráci, inovacích, kvalitní péči, ale i na vysoké kvalitě života ve stáří. www.praha-klamovka.senecura.cz

Podobné příspěvky

Ladronku ovládnul desátý ročník festivalu United Islands

Afri

Již dnes se uskuteční festival BlueFest Online. Kromě českých hvězd organizátoři ohlásili vystoupení Walter Trout a Larkin Poe

Jaroslav Hauer

Andělé slaví třicítku hudbou

Afri