Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Kariéra

Vývojová společnost AKKA spouští náborovou kampaň, hledá IT kandidáty

it nabor

Vývojová společnost AKKA Czech Republic odstartovala ve spolupráci s kreativní agenturou Filmagix náborovou kampaň. Ta má za cíl rozšířit povědomí o společnosti a oslovit IT vývojáře se zájmem o autonomní řízení, konektivitu nebo robotiku. Součástí kampaně je online videospot a samostatná microsite www.chci-akka.cz, která prezentuje veškeré informace o volných pracovních pozicích a samotné společnosti. Kampaň je určena pro online a sociální sítě a poběží až do konce března.

it akkaVývojová společnost AKKA spouští náborovou kampaň, hledá IT kandidáty se zájmem o technologie budoucnosti

AKKA hledá IT experty, kteří se chtějí podílet na vývoji moderních dopravních prostředků, řídících systémů i softwarových řešení. Úspěch záleží v první řadě na zaměstnancích, a proto neváháme investovat do rozsáhlé náborové kampaně. Mezi naše klienty patří špičky v oboru automotive jako Mercedes-Benz, Škoda Auto, Audi nebo BMW, se kterými pracujeme např. na vývoji autonomního řízení, konektivity, IoT, webových a mobilních aplikací apod. Pokud se tedy kandidát chce podílet na vývoji technologií budoucnosti, u nás může, uvedla Kateřina Janků, HR Director ze společnosti AKKA Czech Republic.

Název kampaně: Chci AKKA

it akkaPro přípravu komunikace si AKKA vybrala kreativní agenturu Filmagix, která připravila rozsáhlou digitální kampaň. Ta se spouští začátkem ledna a hlavním pilířem je videospot, který formou filmového traileru uvádí příběh „podle skutečné společnosti“. V něm je hlavní IT hrdina povolán do výběrového řízení, které mu odhaluje svět budoucnosti AKKA, její primární zaměření a volné pracovní pozice. Konec spotu odkazuje na www.chci-akka.cz, kde potenciální kandidát nalezne podrobné informace o pracovních místech, firemní kultuře, benefitech, ale i zaměření společnosti, její vizi nebo strategii.

itSnažili jsme se diváka zaujmout netradiční formou inspirovanou filmovým Matrixem. Kombinací sci-fi prvků a akčního hrdiny jsme chtěli ukázat IT jako atraktivní oblast, vytvořit prostor pro pocit výjimečnosti a podpořit fakt, že AKKA je společnost, kde doslova držíte prst na tepu budoucnosti,“ uvedla Michaela Lovecká, spoluzakladatelka Filmagix.

Odkazy na videospot a další informace:

CHI AKKA trailer – hlavní video 1 min

CHCI AKKA trailer 40s

CHCI AKKA trailer 10s

O společnosti AKKA Czech Republic, www.akka-technologies.com

Společnost AKKA Czech Republic s.r.o. patří do mezinárodní skupiny AKKA Technologies a v České republice je předním poskytovatelem vývojových a konzultačních služeb, zejména pro oblast automobilového průmyslu. V posledních letech se však, vedle železniční dopravy a letectví, čím dál více také orientuje na oblast IT a digitalizace. Svou činnost firma zahájila v roce 1996 a dnes na pobočkách v Praze, Plzni, Mladé Boleslavi a Českých Budějovicích zaměstnává téměř 500 odborníků. Své klienty společnost podporuje od prvních skic, přes konstrukci, výpočty, testování, programování, až po prototypovou výrobu.

O společnosti FILMAGIX, www.filmagix.com

FILMAGIX je audiovizuální produkce kreativní dvojice Michala Orsavy a Michaely Lovecké, která je známá virální tvorbou jako např. Harry Potter a Kámen mudrců, Návrat do budoucnosti nebo SÁM DOMA s Donaldem Trumpem. Vedle autorské tvorby se primárně soustředí na komerční projekty od reklamních spotů pro online a sociální sítě až po televizní reklamu. Rovněž zaštiťuje komplexní marketingové kampaně, promo videa, hudební videoklipy či animovaná videa. Komerční tvorba z dílny FILMAGIX je často, podobně jako virální videa, protkána triky a humorem. V minulosti služby FILMAGIX využily například společnosti Hyundai, Mall.cz, Hollandia, Starbucks a řada dalších.

Jan Pohorský

Podobné příspěvky

Se zaměstnanci je potřeba pracovat komplexněji

Afri

Nordic Telecom má významnou posilu pro svojí retailovou expanzi

Jaroslav Hauer

Získat svůj první a smysluplný džob

Afri