Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Lifestyle

MIss Czech Republic v Spojených Arabských Emirátech

miss

Již 14.ročník soutěže Miss Czech Republic 2023 představil 26.ledna své finalistky. Dívky krátce poté odletěli na zahraniční soustředění do Spojených Arabských Emirátů, kde se natáčeli představovací medailonky na finále 13. května, které jako hlavní mediální partner TV NOVA odvysílá na stanici Nova Fun.

Ředitelka MISS CR Taťána Makarenko  prozradila detaily finále

missVe čtvrtek 26. ledna došlo na tiskové konferenci k odhalení 11 finalistek letošního ročníku MISS CZECH REPUBLIC. Ředitelka Taťána Makarenko zde prozradila další detaily nadcházejícího finále a v neposlední řadě bylo představeno zahraniční soustředění ve Spojených arabských emirátech. Toto zahraniční soustředění se díky cestovním kancelářím Exim a Fischer konalo v 5ti hvězdičkovém hotelu DoubleTree by Hilton Resort & Spa Marjan Island.

Všechny letošní finalistky – Erika Teichertová, Dominika Němečková, Veronika Dočkalová, Kristýna Dušková, Sophia Osako, Marie Jedličková, Kateřina Mládková, Justýna Zedníková, Nicole Ebnerová, Anna Benešová a Barbora Bláhová natáčeli v Spojených Arabských emirátech své představovací medailonky na finále, fotili s Petrem Huserem společné fotografie na billboardy a se Sab Lauren fotografie do magazínů.

Finalistky na zahraničním soustředění v Ras al Khaimah v luxusním 5ti hvězdičkovém hotelu DoubleTree by Hilton Resort & Spa Marjan Island začínali každý den ranním tréninkem s našim fitness trenérem Františkem Uvírou – na soukromé pláži hotela DoubleTree nebo s výhledem na moře ve fitness centru na 9.patře hotela. Krom natáčení a focení si dívky užili i mnoho zážitků – například plavbu po Dubai Marina, návštěvu nejvyšší věže světa Burj Khalify, Zipline a Dubai Mall. Jezdili na písečných dunách Safari, měli barbecue v beduínské vesnici, plovoucí oběd v bazéně a tématické večeře od hotelu – tureckou, asijskou i tradiční arabskou. Na našem soustředění jsme oslavili dokonce i narodeniny našeho kreativního ředitele Sama Dolce, i finalistek Eriky Teichertové a Barbory Bláhové.

Na tomto zahraničním soustředění v emirátech byli natočeny medailonky dívek, které, jak prozradil kreativní ředitel soutěže Sam Dolce, byli inspirovány dnem i nocí a kontrastem mezi plážou a písečnými dunami na arabské poušti. Kromě těchto medailonků dívky fotili a natáčeli reklamní spoty, absolvovali školení Miss Grand s naší Marianou Bečkovou, která se na této světové grandslamové soutěži umístila na skvělém 5.místě, a také Miss World s Krystynou Pyszkovou, která jim také předala cenné rady a zkušenosti i z modelingu. Tyto školení našim finalistkám pomohou s přípravou na finále.

Finálový večer se bude konat 13. května ve Forum Karlín v Praze a vysílán bude živě na Nova Fun od 20.20. Hlavním mediálním partnerem soutěže se stala televizní a mediální skupina Nova Group. Program bude živě vysílan na Nova Fun v prime time 20.20 a online na Voyo. Režisérem celého večera je Samuel Jaško. Součástí finálového večera budou mimo jiné i živá pěvecká vystoupení. Ke konkrétnímu odhalení vystupujících dojde na další tiskové konferenci MISS CZECH REPUBLIC.

Radka Sokoliová

 

O organizaci MISS CZECH REPUBLIC:

MISS CZECH REPUBLIC je národní soutěž krásy s dlouholetou tradicí. Každý rok posílá své vítězky reprezentovat Českou republiku na světové grandslamové soutěže krásy jako je například nejstarší a nejznámější soutěž Miss World. Zastává názor, že královna krásy by měla být nejen krásná, ale také vzdělaná a být vzorem pro všechny mladé dámy. Soutěž dívkám napomáhá realizovat své sny a pomáhá jim vytvářet nové životní příležitosti.

Mgr. Taťána Makarenko

Podobné příspěvky

Nestihli jste si dát novoroční předsevzetí?

Redakce

Nová povinná výbava dámských kabelek? LYFT je IN

Redakce

Anagenese Pure Défense od Orlane podporuje trend přirozenosti

Redakce