Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Soutěže

Auto klub Barum Zlín ve spolupráci s agenturou ZLIN PRESS production vyhlásil fotosoutěž

Barum Rallye

Auto klub Barum Zlín ve spolupráci s agenturou ZLIN PRESS production vyhlašují při příležitosti
52. ročníku Barum Czech Rally Zlín 2023 opět tradiční fotosoutěž. 

Vyhlášena opět tradiční fotosoutěž

Barum RallyePODMÍNKY SOUTĚŽE: Fotosoutěž je vypsána ve společné kategorii pro profesionální fotoreportéry i fotoamatéry. Každý z autorů se může soutěže zúčastnit v jedné vypsané kategorii – digitální fotografie. Přijímány budou jen snímky ve formátu JPG, každý autor může zaslat maximálně pět fotografií v každé kategorii.

PRAVIDLA PRO KATEGORII – DIGITÁLNÍ FOTOGRAFIE: Každý autor může poslat pouze 5 digitálních fotografií, maximální rozlišení jedné fotografie: 1600 * 1200, maximální velikost jedné fotografie: 2 MB, povolený formát digitální fotografie: JPEG. Přesné instrukce (+ formulář na přihlášení do soutěže a odeslání fotek) najdete na internetové adrese www.CzechRally.com/fotosoutez.

CENY: V hodnocené kategorii budou uděleny tři ceny v podobě finanční hotovosti (2 000 – 1 000 – 500 Kč), dále věcné a propagační ceny s motoristickou tematikou. Podle úrovně soutěžních příspěvků mohou být uděleny dvě stejné ceny, případně některá cena nemusí být udělena.

Uzávěrka soutěže: 17. září 2023

Příspěvky zaslané do soutěže budou hodnoceny odbornou porotou. Výsledky soutěže a oceněné práce budou zveřejněny v oficiálním programu 53. ročníku Barum Czech Rally Zlín 2024 a na internetových serverech. Zaslané fotografie se stávají majetkem vyhlašovatele soutěže, který si vyhrazuje právo je volně použít v rámci vyhodnocení Barum Czech Rally Zlín 2023 a při přípravě příštího ročníku.

Další informace naleznete na www.czechrally.com a nezapomeňte barumku a Star Rally Historic sledovat také na sociálních sítích, oficiálních profilech Facebooku, Instagramu, Twitteru a v dalších tiskových informacích.

Roman ORDELT

Podobné příspěvky

Stavba roku 2023 se blíží do finále

Redaktor J.Hampl