Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
VIP akce Životní styl

Josef Kůrka změnil image po návštěvě barberu.

Konečně už nevypadá jako Krakonoš!  Muž roku Josef Kůrka, který se na veřejnosti objevoval vždy perfektně upravený, po rozchodu s Bárou Mottlovou tak trochu zpustl. Můžeme jen spekulovat o tom, zda na svou vizáž zanevřel kvůli tomu, že mu vztah s herečkou nevyšel, nebo hlavní roli sehrál lock down a uzavření služeb. Buď, jak buď, nyní se – po několika měsících, kdy neřízeně zarůstal – opět svěřil do rukou profesionálů a nahodil navou fazónu.

Josef Kůrka si důkladnou péči po tak dlouhé době náležitě užil. Za své tak vzaly nejen nevzhledné odrosty, ale i neudržovaný vous, díky němuž se model začínal nápadně podobat Krakonošovi. „Musím říct, že jsem si to hrozně užil, tím spíše, že si mě vzala do parády sama majitelka Barber´s Wife Žaneta, která je nejen skvělá kadeřnice, ale hlavně je neuvěřitelně energická a veselá. Nebudeme si nic nalhávat, už jsem opravdu nevypadal zrovna reprezentativně. Když jsem se odstěhoval od Báry, neměl jsem na udržování zevnějšku ani pomyšlení a pak přišlo uzavření salonů, takže se to vše nějak sešlo, že jsem prostě takhle zarostl,“ směje se model, který teď už zase nevypadá jako ze škatulky.

Slavnostní otevření nové pobočky Barber´s Wife v Rudné u Prahy si nenechali ujít ani módní návrhář Osmany Laffita a herec Dalibor Gondík, kteří jsou pravidelnými klienty salonu. Dalibor sice většinou přichází pouze kvůli úpravě vousů, ale už v barberu natolik zdomácněl, že tentokrát se aktivně zapojil i do mytí čerstvě odbarvených vlasů Pepy Kůrky. Trojici pánů při křtu doplnila okouzlující ředitelka České Miss Essens, Veronika Farářová. Ta na akci dorazila i přes pokročilé stádium těhotenství a nutno uznat, že jí to moc slušelo.

Zdroj: Barber´s Wife / Jan Altner

Podobné příspěvky

Zázraky na počkání do tří dnů: Jak co nejrychleji na chřipku a nachlazení

Afri

Projekt Silver Business je určený pro aktivní seniory

Afri

Jak se pralo dříve a jak se pere dnes?

Afri