Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Pozvánky na akce Životní styl Zprávy Pražského magazínu

Na Festival Evolution, který vám nasadí brouka do hlavy, vyrazte s celou rodinou

Nenajdete lepší místo, kde přivítat jaro, než je Festival Evolution zasvěcený zdravému životnímu stylu. Navštívit jej můžete o víkendu 23. – 25. března na Výstavišti v Praze Holešovicích.

Během tří dnů najdete na festivalu vše, co souvisí se zdravým životním stylem. Pokud vyrazíte za nákupy, určitě vás potěší nabídka více než čtyř stovek českých i zahraničních vystavovatelů, kteří představí osvědčené produkty i novinky související se zdravým životním stylem. Nedílnou součástí festivalového života budou také ochutnávky, poradny, workshopy, přednášky a programy pro celou rodinu.

Festival Evolution je rozdělen do pěti sekcí, a to Bio Styl, Zdraví, Eco World, Osobní rozvoj a Alternativa. Všechny tyto oblasti jsou vzájemně propojené a tematicky se prolínají.

Co najdete na festivalu

Návštěvníky, kteří zamíří na tento festival, spojuje aktivní přístup k životu i ohleduplnost k životnímu prostředí. Na své si zde přijdou ti, kteří dbají o své zdraví, krásu, ale také ti, kteří se chtějí dozvědět něco o sobě a rozvoji své osobnosti. Navíc zde můžete načerpat inspiraci z oblasti zdravé výživy, biokosmetiky a nahlédnout do sfér mimo každodenní realitu.

Kromě nejnovějších produktů zdravé výživy, bio potravin nebo přírodní kosmetiky zde najdete také praktické a ekologické výrobky do domácnosti. Dozvíte se, jak funguje bezodpadová domácnost, a seznámíte se s celou řadou ekologických pomůcek, které šetří nejen vaše zdraví a přírodu, ale také vaši kapsu.

Opět na vás čeká pestrá food zóna, která potěší vyznavače nejrůznějších výživových směrů. Ať už jste vegan, vegetarián nebo preferujete natur, raw či fair trade potraviny, určitě si vyberete. K dispozici zde budou také výživoví specialisté, kteří vám poradí, co, kdy a jak jíst, abyste hubli a netrpěli přitom hlady.

Nedílnou součástí festivalu je také programová nabídka se zaměřením na osobní rozvoj. Na Festivalu Evolution najdete lektory, kteří vám poradí, jak čelit různým životním situacím a nabídnou pomoc při řešení partnerských vztahů. Pro návštěvníky zde bude k dispozici také koučovací zóna Aleše Kaliny, kde můžete odhalit příčinu svých neúspěchů. Chybět nebudou ani programy pro ženy, které jim pomohou uvědomit si svou sexualitu a ženskost.

Se zdravým životním stylem souvisí také péče o duši. Proto ani tato témata nemohou být na festivalu vynechána. Těšit se můžete na témata, jejichž společným jmenovatelem je sebepoznání, duchovní obohacení a osobnostní rovnováha člověka i celé společnosti.

Děti jsou na festivalu vítány

Dětské programy, hrací zóny, tvořivé dílničky, hlídací koutek, ale také pohybové aktivity, výtvarné i hudební workshopy a semináře věnující se rozvoji talentů a dětského potenciálu. To je jen stručný průřez všeho, co můžete se svými potomky zažít na Festivalu Evolution, proto děti vezměte rozhodně s sebou a přijďte si užít pohodový a inspirativní víkend společně.

Kompletní festivalový program včetně seznamu vystavovatelů najdete na webových stránkách www.evolution.cz.

 

Podobné příspěvky

Ohlédnutí za pražským koncertem španělského zpěváka Enrique Iglesiase

Afri

Nová primátorka nabídne na Štědrý den na Staroměstském náměstí rybí polévku s karamelem

Šebík

Síla a hrdost lva spojená ve šperku

Šebík