Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Ženy Životní styl

Peugeot a Samsonite jsou partneři

Peugeot 508

Značky Peugeot a Samsonite se dohodly na spolupráci. Prvním společným produktem je kabinové zavazadlo, které rozšiřuje řadu lifestylových produktů Peugeot.

Peugeot a Samsonite jsou partneři

Peugeot 308Vzhledem k tomu, že světy automobilů a cestování jsou úzce propojeny, spojila značka Peugeot své síly se společností Samsonite a společně uvádějí na trh nové kabinové zavazadlo. Obě značky tak potvrzují svou pozici špičkových univerzálních výrobců. Ikonický design kufru ve tvaru mořské mušle je neodmyslitelnou součástí řady pevných zavazadel Samsonite. Střízlivá černá barva kufru podtrhuje nové logo značky Peugeot, erb se lví hlavou z profilu.

kufr samsoniteNové kabinové zavazadlo s logem Peugeot vychází z modelu Samsonite C-Lite. Jeho pevný a lehký materiál CURV zajišťuje spolehlivou odolnost. Se svými rozměry (55 × 40 × 20–23 cm s možností rozšíření) a hmotnosti 2,1 kg je ideálním společníkem na víkendy nebo krátké cesty autem, vlakem či letadlem. Díky čtyřem kolečkům a teleskopické rukojeti s dvojitým táhlem se s ním snadno pohybuje.

Tento nový víceúčelový kufr vyráběný v Evropě doplňuje řadu zavazadel Peugeot, stejně jako kolekci oblečení a výrobků zdůrazňujících novou identitou značky. V internetovém obchodě https://boutique.peugeot.com je k dostání za 399 €.

Radka Matthey

Peugeot

Peugeot je globální kreativní špičková nespecializovaná značka. Mezi její hlavní hodnoty patří dokonalost, perfektní vzhled a emoce.  Značka Peugeot je s 10 000 prodejními místy zastoupená ve více než 160 zemích světa, v roce 2020 prodala téměř 1 200 000 vozů. Poté, co oslavila 210. výročí, představuje v roce 2021 novou identitu s logem, který podtrhuje její osobitost a nadčasovost. Vedle kompletní řady elektrifikovaných osobních a užitkových vozů vyvinul Peugeot nový koncept Neo Performance. První v této nové řadě efektivních a vysoce výkonných vozidel je 508 Peugeot Sport Engineered.

Podobné příspěvky

Bočanová radí s krásou, prý stačí nebýt idiot

Afri

Světová soutěž krásy neslyšících

Jaroslav Hauer

Nebojte se ukázat lokty a kolena!

Šebík